Recenze Chrysler 300C
“Povedený model, který je skvělou náhradou za dražší značeky”

Autor recenze: Jarda ,
Středočeský kraj
všechny recenze tohoto autora

Rok výroby:2007 Typ motoru:3.0 Stav km při koupi:162 000 km Stav km nyní:170 000 km Způsob řazení:automat Status vozu při koupi:ojetý Jak dlouho auto používáte? 6 měsíců Palivo: Diesel Průměrná spotřeba: 9-10 l/100 km Vloženo: 20. 8. 2018

Hodnocení inzerátu: 16 Hodnocení recenze

Hodnocení vozidla autorem 8.0

Spolehlivost

8
 

Jízdní vlastnosti

8
 

Komfort

10
 

Provozní náklady

7
 

Náhradní díly

7
 
(1 = neuspokojivá!, 10 = vynikající!)

Informace od autora recenze

Koupili byste další auto tohoto výrobce? ano

Silné stránky

Vzhled
Prostornost
Komfort
Boston audio
Krásný výkon
Spotřeba na 2t auto
Snad kvalita zpracování obecně

Slabé stránky

Brzdy
Dostupnost autorizovaných servisů

Závady a opravy na autě

Po koupy výměna oleje v motoru a převodovce
Čepy řízení (900,- oba) uvidíme, kolik vydrží :)


Hodnocení a zkušenosti s autem

Auto jsem vybíral cca půl roku, od A6 jsem se dostal náhodou až k tomuto vozu, který mě na první pohled učaroval. Pravda, do Ameriky patří benzín, ale na dnešní provoz je i 3 litr se 160kW až moc.

Jediná vada na kráse je zatím neudělá a geometrie (již při koupy) jejíž důsledkem je špatně sjetá práva přední pneu, která hučí - ložisko ok. Takže po výměně čepu vyměním přední pneu a udělám geometrii.

Auto má cca 5m na délku, rozvor 3m a váha 2t... Z toho je jasné že se nejedná o žádný sporťák na řezání zatáček, ale spíše vozidlo, které Vám nabídne pohodlí a parádní pocit i z klidné jízdy. Můj osobní pocit je takový, že pokud jedete po vozovce ucházející kvality je pro Vás 500 km jako nic.

Kožené sedačky jsou velmi pohodlné klimatizace ok, Boston audio nabídne (dle mého názoru) krásný požitek z hudby. Xenony pro noční jízdu jako dělané a samozaavování zrcátek je také příjemný doplněk výbavy.

Spotřeba se odvíjí od stylu jízdy vzdálenosti. Na popojížďky do 20km jsem na spotřebě 9,5 klidnou jízdou, hodně agresivní max 10l. Na dálky rychlosti okolo 140km/h jdete v pohodě pod 9l.

Automat řadí hladce. Jediné, problém je Kickdown, který Vás zmáčkne do sedačky a vy po pár vteřinách zjistíte, že nejedete 120 jak jste si mysleli ale o dost více.

Postupně zde chci přidávat své postřehy opravy apod. Co jsem zatím zjistil, slabinou auta je podvozek, náchylný na naše silnice a ještě několik věcí...tak uvidíme.

Podvozek vypadá jako původní (170tkm), tak uvidíme, kdy se ozve :D

Přečetli jste recenzi, teď ji můžete ohodnotit: Hodnocení inzerátu: 16


Komentáře uživatelů k recenzi Chrysler 300C

Vložit komentář