Vložit recenzi
Fiat Ducato
449 000,- Kč
Fiat Ducato
999 700,- Kč
Fiat Ducato
519 900,- Kč
Fiat Ducato
399 999,- Kč
Fiat Ducato
808 727,- Kč
Fiat Ducato
480 000,- Kč
Fiat Ducato
743 151,- Kč
Fiat Ducato
383 000,- Kč
Fiat Ducato
140 000,- Kč
Fiat Ducato
264 900,- Kč
Fiat Ducato
379 940,- Kč
Fiat Ducato
569 900,- Kč
Fiat Ducato
1 290 000,- Kč
Fiat Ducato
328 000,- Kč
Fiat Ducato
240 000,- Kč
Fiat Ducato
208 900,- Kč
Fiat Ducato
559 900,- Kč
Fiat Ducato
399 000,- Kč
Fiat Ducato
749 038,- Kč
Fiat Ducato
159 600,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Fiat Ducato
Motor
Známej co dělá mechanika v Peugeotu mi řekl, že motorům 2.5tdi se zadírali vačky a doporučil mi motor 2.8, který je od Iveca a vydrží i milion kilometrů. Já si budu asi za měsíc kupovat dodávku a největší favorit je Iveco daily 2.8TD.
11.04.2012 | 20:52:18 | Elfman | 89.103.22.* Reagovat
Pozdravujem, chcem sa opýtať na 2,5 TDi, r.v.1996, vo Fiate Ducato, vyše 480.000 km, vyklápačka 3,5 tony, 2.500 eur, aké sú skúsenosti.
Má výkon 85 kw, ale dosť je od oleja, pravidelne servisovaný, ale neviem, boli tie motory OK?
Ďakujem za info, ideálne z prvej ruky.
20.03.2012 | 13:20:44 | ľuboš | 85.237.227.* Reagovat
RE:
Mám přechůdce tohoto motoru, 2,5TD bez i na konci. Má 78KW a ten motor je skvělý! Mám určitě natočeno přes 450tkm a motor se mi několikrát zadřel z důvodu, že jsem auto koupil s prasklou hlavou a olej se po ztrátě vody vypařoval rychleji a přesto stačilo pouze vždycky po kousnutí auto odstavit na chvíli a motor povolil a jel, neskutečny, snese prasecky zacházení... vydrží všechno až na to praskání hlav, co tehdy bylo u těhle aut i třeba BMW normální, takže nehonit za studena. 2,5TDI měl i můj mechanik je ještě lepší s vyšším výkonem, lepším žhavením, snad měl i intercooler, nejsem si jistej, ale je to nezmar a jeden z nejleších starých motorů. Jsou schopny jet na jakoukoli naftu a přidírající trysku prostě rozhýbete nebo seženete za pakatel. Sice mám Boxera ale až se úplně rozpadne, budu na něj vzpomínat se slzou v oku, protože jediny co tohle auto pohřbí je rez. Jezdil jsem už s proraženou vanou, prasklou hadicí od chlazení, kdy jsem dolíval vodu z potoka a všechno vydrží. Vietnamci do těchto motorů lijou olej přímo z pánve po ufritování hranolků, osobně jsem nevěřil vlastním očím:o) Hodně ho překládám a už je to na něm znát, na tohle je lepší vyjímečně IVECO, ale Ducato, Boxer je zase u skříňového provedení pěkně široké a hranaté pro převoz zboží. TDI umí jezdit mezi 8-9l nafty. Co mne štve jako jedinná maličkost, co mám za zlé, tak je péče o přední brzdy, kdy když auto chvíli stojí, už se Vám za jízdy koušou třmeny a buď se s tím jezdí s vyšší spotřebou a novými deskami, nebo pořád třmeny musíte rozhýbávat, je to otravny, ale jinak za ty peníze poměr cena, skvěly auto ze staré školy.
26.01.2013 | 18:31:04 | tak nějak | 213.192.4.* Reagovat
odpověď
Nejlepší je 1,9D
02.05.2010 | 19:46:15 | Reagovat
aky motor
ahoj chcem sa opytat na nazor - planujem kupu ducata - ktory z motorov je podla vas spolahlivy, na co si dat pozor
02.05.2010 | 19:40:14 | johny Reagovat
fiat ducato
co je spolehlivělši fiat nebo peugeot dodavky s turbem berou meně ...........
17.10.2008 | 22:10:11 | hitch5 Reagovat
Súhlasím, tieto autá sú jedny z mála, ktoré sa Fiatu naozaj vydarili. Sem-tam si požičiavam Ducato z jednej firmy, im už slúži niekoľko rokov, nabehané má okolo 400000km a motor ide o život. Je to 2,8 D. Až na tú hrdzu, ktorá pomaly ale isto začína vychádzať, je to auto nezničiteľné. Ak sa pohrajú trochu s kasňou, tak myslím, že ešte nejaký ten rok požije.
24.10.2007 | 09:26:10 | Svoro Reagovat