Vložit recenzi
Ford Fiesta
298 700,- Kč
Ford Fiesta
148 999,- Kč
Ford Fiesta
109 900,- Kč
Ford Fiesta
49 999,- Kč
Ford Fiesta
45 555,- Kč
Ford Fiesta
249 900,- Kč
Ford Fiesta
75 000,- Kč
Ford Fiesta
39 000,- Kč
Ford Fiesta
26 900,- Kč
Ford Fiesta
119 900,- Kč
Ford Fiesta
99 900,- Kč
Ford Fiesta
89 999,- Kč
Ford Fiesta
149 000,- Kč
Ford Fiesta
175 900,- Kč
Ford Fiesta
199 000,- Kč
Ford Fiesta
114 900,- Kč
Ford Fiesta
100 000,- Kč
Ford Fiesta
89 900,- Kč
Ford Fiesta
159 900,- Kč
Ford Fiesta
100 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Ford Fiesta
spotreba
No ja by som k tej spotrebe dodal ešte to, že dosť to ovplyvňuje klimatizácia. Spomínali ste, že denne používate v zime ohrievanie čelného skla. Moja osobná skúsenosť - Ford Fiesta - nová - palubný počítač mi teraz ukazuje celkový priemer 6,3 l/100km. Jazdím svižnou jazdou (až až svižnou) a merám si presnú spotrebu tankovaním plná-plná nádrž a stále mi vychádza spotreba veľmi dobrá. Je to ešte surový motor síce (8,5 tis. km) ale som s ním nadmieru spokojný - 1,25 l s výkonom 60 kW. A ešte spomeniem, že na leto mam 15palcové pneumatiky a na zimu 14. Ale pri používaní klímy fakt ide spotreba skoro o liter hore, tak pozor na ňu.
03.08.2009 | 10:43:11 | orfeus Reagovat
Spotřeba
Opravdu dost záleží na stylu jízdy a poměru město-mimo, pokud pominu dálnice. Máme doma fiestu s motorem 1,3 44kW, ale myslím, že ta vaše bude asi 51 kW a v létě s ní manželka jezdí kolem 6 a v zimě 6,5 l. Léto pneu Continental Eco 3 a v zimě GoodYear UG7. Úplně to nešetří, ale zase nejezdí stylem brzda-plyn. Jezdí hlavně do zaměstnání 30km. Já jsem neměl problém být na delší trasy se spotřebou lehce přes 5,5 l a to jsem jel normálně , samozřejmě jsme předjížděl některé pomalejší účastníky provozu, ale zase pokud to šlo, v klidu, žádná honička, ve vesnici na limitu a mimo určitě do 120km/h. Zjištěno vždy výpočtem plná-plná nádrž.
09.05.2009 | 11:55:12 | r Reagovat
spotřeba u Fiesty
Vlastním Fiestu 1,3,r.v.2003 a taky jsem měl vyšší spotřebu,než bych čekal,letos jsem vyměnil letní gumy a rázem spotřeba klesla(Slovensko 5,6l)Měl jsem pneu Continental,teď jsem na pneu Bf Goodrich od Michelinu.Pneu dělají hodně.
09.05.2009 | 11:15:32 | milan Reagovat
tak po roce...
Rok utekl jako voda a moje zkušenost s Fiestou je pořád velmi dobrá. Dosud je naprosto bezporuchová. Garančku jsem absolvovala klasicky - výměna olejů, filtrů atd. Jinak nic, žádný problém. Jediné s čím pořád bojuji je spotřeba. V současné chvíli jsem na 6,9 l. Zdá se mi to docela dost, a to se snažím jezdit "ekonomicky".
V interiéru se naštěstí neprojevuje žádné vrzání ani jiné rušivé zvuky. Rádio hraje super.
Velmi jsem spokojená s vyhřívaným čelním sklem, které při současné mrazivé zimě slouží denně.
Takže s ročním odstupem hodnotím nákup Fiesty kladně. Jen ta spotřeba....
30.01.2009 | 17:30:00 | FeeBee Reagovat
Spotreba
Jazdit na spotrebu sa treba naučiť, jemne pridavat plyn, Fiesta taha kludne už pri 1500 otačkach keď to nie je do kopca takže preraďovať čo najskôr ale zase nie dusiť. Treba to len skušať. Ja mam priememr 5,1l to je jazdené celý týždeň mesto a víkend dlhé traťe 150km a viac. Pred dvoma týždnami sa mi podarilo na 162km trati urobiť priemer 4,3l. Takže dá sa to.
23.08.2008 | 15:44:53 | Reagovat
fiesta/swift
Taky jsem dost dlouhou dobu sledoval tyto vozy a protože jsem měl starší fiestu byla u mne na 1.místě. Ale jakmile jsem náhodou sedl do Suzuki Swift 08, vnitřní prostor a obrovská výbava za cenu 265tis mne dostala :-)
16.08.2008 | 09:23:39 | Neo-ov Reagovat