Vložit recenzi
Ford Mondeo
199 000,- Kč
Ford Mondeo
258 000,- Kč
Ford Mondeo
149 999,- Kč
Ford Mondeo
379 000,- Kč
Ford Mondeo
299 900,- Kč
Ford Mondeo
349 000,- Kč
Ford Mondeo
249 999,- Kč
Ford Mondeo
79 900,- Kč
Ford Mondeo
199 000,- Kč
Ford Mondeo
229 000,- Kč
Ford Mondeo
270 000,- Kč
Ford Mondeo
189 000,- Kč
Ford Mondeo
37 000,- Kč
Ford Mondeo
99 999,- Kč
Ford Mondeo
29 000,- Kč
Ford Mondeo
119 000,- Kč
Ford Mondeo
210 500,- Kč
Ford Mondeo
159 900,- Kč
Ford Mondeo
290 000,- Kč
Ford Mondeo
224 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Ford Mondeo
ford mondeo 1993.2006
Se zájmem sleduji recenze. Mám třetí mondeo s vždy kombi, od r. 1993, pak 1998 a už rok jezdím s 2007. Ten třetí je diesel 2,0. Nejskvělejší jsou v zimě. První dvě byly v benzínu a neměly chybu. Diesel je trochu težší na předek a v zimě jsem si chvilku zvykal, ale také super. U benzínů to byla pouze údržba. U TDCi: řemenice, sahara s větrákem. +příznivá cena náhradních dílů a v neznačovém (ověřeném)servisu pohoda i cenově, velký prostor. Ročně najedu tak 20 - 25000 km, dovolená s karavanem a v zimě každý víkend hory + 2x Itálie a 1x Rakousko. Do forda bych šel zase.
10.12.2010 | 11:47:32 | Reagovat
SPOTŘEBA ???
No chtěl bych se zeptat, zda autor uvádí spotřebu podle palub.počítače nebo opravdovým výpočtem. Pozor, zkuste si spočítat spotřebu selským rozumem od plné k plné nádrži. Abyste nebyl nemile překvapen. Palubní počítače u fordů ukazují zhruba o 1-2 litrý méně než je zkušenost.
08.08.2006 | 18:50:34 | Milda Reagovat
***
Zdary lidi...
Odhodlal jsem se ke koupi novějšího auta.V hledáčku mam dvě...1/ Ford Mondeo TDCi 96Kw,hatchback, ghia, 2003,najeto 48tis.km
2/Ford Focus TDCi 85Kw,hatchback,najeto 68tis.km
obě jsou dovoz,mají pravidelný servis u Forda,cenu kolem250 000kč
napište mi prosím vaše názory proč si vybrat ten či onen model a proč,výhody nevýhody...
Jezdil jsem s oběma,ale pořád se nějak nemohu rozhodnout...
Děkuji mnohokrát Diego
22.05.2006 | 13:00:20 | Dieggo Reagovat
2.0TDCi
2.0TDCi není motor ze spolupráce s PSA Je točistě Fordův motor. Až v ročnících 04/05
A navíc bych řek, že si vzájemně pomohli- viz starý 2.0HDI 66kW
21.02.2006 | 13:12:34 | Dominik Reagovat
re 18" kola
Tu hlubokou myšlenku s kočárkem bych dal zarámovat. Pokud se pletu omluvte mne, ale samozřejmě vnější průměr kola je u vozidla totožný, pokud se použijí "větší" kola, pouze se sníží profil pneumatiky, tudíž méně absorbují nerovnosti vozovky a jízda se stává méně pohodlnou, ale lépe "sedí" v zatáčkách. Na zimu jsou vhodnější tudíž "menší" kola s větším profilem. Děkuji, mondeo rovněž doporučuji!
14.01.2006 | 19:00:44 | pepan Reagovat
18" kola
Možná jsem mimo, ale nesedí mi hodnocení, že 18" palcová kola snižují komfort při přejíždění nerovností. Já bych řekl, že čím větší kolo, tím lehčí přejíždění nerovností. Nebo se pletu. Apoň u dětských kočárlů to tak funguje
10.01.2006 | 18:27:38 | Reagovat
Krakatit .Existuje auto,který nemáš????Asi ne.Teď k recenzi.Frantíci udělali Fordu diesela a konečně jim to jezdí,taky bylo na čase.A za pěknou cenu sakra muziky.S autorem můžu jen souhlasit.
09.08.2005 | 16:34:15 | Valdauf Reagovat
koupe mondea je osemetna vec, jako ojetin jich je obrovske mnozstvi a jak pada jejich cena je taky zarazejici, o tom ze to jsou obecne dobra auta to nesvedci...ale verim ze jsou vyjimky a ze ne vsechny Mondea jsou spatna...kus od kusu...
09.07.2005 | 10:29:14 | krakatit Reagovat