Autorecenze Ford Mondeo - Jsem s Monďákem spokojený, jen já osobně jsem sportovněji zaměřený, takže, když bych chtěl opět Mondeo tak příště dvoulitru nebo V6.Jinak super auto. - hodnocení, spolehlivost, silné a slabé stránky, závady, zkušenosti, komentáře - recenze Ford Mondeo
 
 

Recenze Ford Mondeo 1.8 Duratec 81kw
“Jsem s Monďákem spokojený, jen já osobně jsem sportovněji zaměřený, takže, když bych chtěl opět Mondeo tak příště dvoulitru nebo V6.Jinak super auto.”

Autor recenze: Dave všechny recenze tohoto autora

Rok výroby:2001 Typ motoru: Stav km při koupi:209 000 km Stav km nyní:212 500 km Způsob řazení:manuál Status vozu při koupi:ojetý Palivo: LPG (plyn) Vloženo: 7. 1. 2019

Hodnocení recenze

Hodnocení vozidla autorem 9.0

Spolehlivost

9
 

Jízdní vlastnosti

10
 

Komfort

9
 

Provozní náklady

8
 

Náhradní díly

9
 
(1 = neuspokojivá!, 10 = vynikající!)

Informace od autora recenze

Koupili byste další auto tohoto výrobce? ano

Závady a opravy na autě

-Výměna alternátoru,nefunkční ruční brzda- zde je problém v systému zadních třmenů- výměna lanovodů a třmenu. Auto jsem kupoval bourané, s tím byla práce. Jinak pouze údržbové věci na autě(brzdové destičky, olej...) Ze začátku byl problém s volnoběhem po studeném startu, stačilo vyčistit váhu vzduchu, volnoběžný ventil a škrtící klapku a funguje bez problému. Ještě výměna výfuku, ale to je dáno stářím a tím že je ve voze LPG díky kterému více rezne výfuk.


Hodnocení a zkušenosti s autem

Sice s autem mám najeto pouze něco kolem 3000km, ale nějaké poznatky už mám. Mondeo je neuvěřitelně prostorné a pohodlné s velikým kufrem. Motor mám konkrétně 1.8 Duratec s výkonem 81kw, je poměrně slabý vzhledem k váze a velikosti auta, ale dá se s ním jet velice pěkně. Mám tam sportovní sání, nebojte není to jen tuzingově nasazený kužel :D. Podvozkově výborné, krásně jde do zatáček, nenaklání se, ale zároveň není ani tvrdé.

Přečetli jste recenzi, teď ji můžete ohodnotit:


Komentáře uživatelů k recenzi Ford Mondeo

Vložit komentář
 

 
 
Nahrávám obrázek...
 
X
  • Ford Mondeo