Vložit recenzi
Ford Mondeo
199 000,- Kč
Ford Mondeo
258 000,- Kč
Ford Mondeo
149 999,- Kč
Ford Mondeo
379 000,- Kč
Ford Mondeo
349 000,- Kč
Ford Mondeo
249 999,- Kč
Ford Mondeo
79 900,- Kč
Ford Mondeo
199 000,- Kč
Ford Mondeo
270 000,- Kč
Ford Mondeo
189 000,- Kč
Ford Mondeo
37 000,- Kč
Ford Mondeo
99 999,- Kč
Ford Mondeo
29 000,- Kč
Ford Mondeo
98 999,- Kč
Ford Mondeo
119 000,- Kč
Ford Mondeo
210 500,- Kč
Ford Mondeo
159 900,- Kč
Ford Mondeo
290 000,- Kč
Ford Mondeo
157 998,- Kč
Ford Mondeo
319 900,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Ford Mondeo
Mondeo kombi 2.0 16V 1999
Zdravím a přidávám: několik let máme rodinného kombíka k úžasné spokojenosti celé rodiny s nevelkými náklady na servis. Pár doporučení: pravidelně mu dopřát dobrý olej, měnit filtry, kouknout na svíčky, mít správně náplně, řemeny, motor zlehka ale točit - rozjede se, líbí se mu dobré širší pneu (např. 205/50/16) - pak se projeví parádní podvozek a je z toho 5ti metrová motokára, samozřejmostí musí být dobrá geometrie a vyvážení kol. Brzdy drží (4x kotouč) dobře, řízení je přesné, nenapadá mě co bych z důležitých věcí kritizoval. Některé nové vozy stejné velikosti se s mondeem stále těžko srovnávají. Koroze - slabé místo fordů do cca r. 2000 - zadní lemy. Hlídat. Jinak pohoda. Hodně šťasných kilometrů! :-)
29.02.2008 | 22:50:40 | Karel Reagovat
RE:clawler
Jinak k těm výčtům nutných oprav: Stabilizátor, homokinetické klouby byla největší investice, ale to ostatní co tam píšu..rozvody,oleje,filtry a podobně to by měl udělat každý, kdo si pořídí nové/staré auto než ho začně používat.. Sice mě ten dobrý muž tvrdil že rozvodovej řemen je rok starý a to auto skoro nejelo od té doby, ale v servisu se z toho řemenu nedalo přečíst vůbec nic a skoro nejetý rozvoďák vypadá jinak.Nedá se tedy tomu moc věřit proto 2/3 oprav co jsem vypsal jsou naproustou samozřejmostí pokud to auto nekupuješ od někoho komu věříš a nenalže ti bludy.
06.02.2008 | 09:00:27 | Jakub Reagovat
RE: bylo levné?
Ahoj, bylo levné pořídil jsem ho za padesát tisíc a do prav jsem vrazil dalších patnáct tisíc.Tedy takle komplet to mám za 65tis a mám aspoň už jistotu co v autě je měněné a jak na tom je.Samozřejmě, že díly byli nakoupeny za trochu jinačí ceny, ale právě proto jsem si dovolil do tohodle vozu jít.
06.02.2008 | 08:47:42 | Jakub Reagovat
bylo levné?
Když koukám na ten výčet investic a nutných oprav, tak doufám, že tomu alespoň odpovídala pořizovací cena
05.02.2008 | 13:36:20 | clawler Reagovat