Vložit recenzi
Ford Mondeo
159 900,- Kč
Ford Mondeo
270 000,- Kč
Ford Mondeo
149 999,- Kč
Ford Mondeo
119 000,- Kč
Ford Mondeo
37 000,- Kč
Ford Mondeo
249 999,- Kč
Ford Mondeo
189 000,- Kč
Ford Mondeo
226 999,- Kč
Ford Mondeo
98 999,- Kč
Ford Mondeo
309 900,- Kč
Ford Mondeo
199 000,- Kč
Ford Mondeo
75 000,- Kč
Ford Mondeo
79 900,- Kč
Ford Mondeo
45 000,- Kč
Ford Mondeo
199 000,- Kč
Ford Mondeo
349 000,- Kč
Ford Mondeo
99 999,- Kč
Ford Mondeo
675 000,- Kč
Ford Mondeo
231 000,- Kč
Ford Mondeo
349 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Ford Mondeo
porucha prevodovky
ahojte,ja mam F Mondeo2.0 85kw.rok vyroby 2001.pos*ala sa mi spojka mam moc najazdene 230000km.musim menit zetrvak,pritlacek z lamelov a lozisko.je to dost drahe ak mate ako ja dvouhmotnu spojku,30000 to najlacnejsi,
02.10.2011 | 09:16:44 | miki | 217.112.173.* Reagovat
uvažuji...
Zdravím,čtu si tady kde co,protože uvažuji o koupi vozu do "budoucna" čili kombík. Rozhoduji se mezi passatem a mondem a musím říct že začíná výtězitmondeo. Nejsem zatím majitel,ale čtu recence a vypadá to že mondeo je vě všech směrech lepší,nižší náklady,servis,díly a výbava je myslím srovnatelná. Nakonec ze všeho vyšlo i najevo že motor 2,0 benzin je pro toto auto nejoptimálnější. Naftáci udajně nemají takovu dynamiku,netáhnou uplně dobře,ale není to moje zkušenost...přečetl v ruzných recencích,testech redakcí.
Budu rád,když autor mě případné nedostatky zdělí po delší zkušenosti... mimo jsem z Brna.
03.04.2007 | 10:54:42 | feff Reagovat
Re:
No názor je taky názor. Moje auto jsem hledal cca 2 roky a rozhodně to není svařenec několika.
19.01.2007 | 22:13:13 | Petr - autor Reagovat
trochu brzo opět
Chlapi, piště sem recenze aut, který trochu už znáte a ne ohlasy nadšeného čerstvého majitelé ojetiny. A jestli najezdíš 3tis. km za 6 měsíců, tak to budeš asi opravdu v těch zatáčkách chirurg:-)....ne nic proti, jenom mě to zaujalo. Tady je to všechno hrozně zkreslený protože každej jede rozjásaně přímo z bazaru sem, se mi zdá, no a to bude to auto těžko pomlouvat, protože ještě ani neví, že je to svařený ze dvou jinejch:_)
16.01.2007 | 19:38:33 | ridic Reagovat