Vložit recenzi
Ford Transit Connect
99 000,- Kč
Ford Transit
166 666,- Kč
Ford Transit Connect
319 000,- Kč
Ford Transit
159 000,- Kč
Ford Transit
119 000,- Kč
Ford Transit
135 000,- Kč
Ford Transit
399 000,- Kč
Ford Transit
328 900,- Kč
Ford Transit
429 900,- Kč
Ford Transit
350 000,- Kč
Ford Transit
364 900,- Kč
Ford Transit Connect
288 000,- Kč
Ford Transit
168 190,- Kč
Ford Transit
435 000,- Kč
Ford Transit Connect
209 900,- Kč
Ford Transit Connect
430 000,- Kč
Ford Transit
230 000,- Kč
Ford Transit
440 000,- Kč
Ford Transit Connect
245 000,- Kč
Ford Transit
139 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Ford Transit
spokojenost
Mám Forda Tranzita rok výroby 2004 najeto 700 000km bez větších oprav teda až na přední žárovky ty přímo žere
13.10.2017 | 17:52:32 | ford tranzit | 89.102.74.* Reagovat
RE: spokojenost
Autožárovky odcházejí kvůli alernátoru. Stačí do série diodu a paralelně kondík. Dioda min o 0,7V sníží napětí a kondík cca 10mikro faradů odstraní špičky napětí. Měl jsem stejný problém s H7 u Passata a 100% pomohlo.
15.08.2018 | 20:38:45 | Roman | 94.229.90.* Reagovat
ford nestesti
mam 2 140 tdci padly mne us 2 motory 3 turba 4 krat loziska v diferaku atd skvela auta
10.12.2011 | 22:53:55 | zdrnek | 82.100.48.* Reagovat
Transit 2.4 TDCi
Transita mám právě 22 měsíců a ještě v době, kdy mě odtahovali do servisu v mém bydlišti (cca 130 km) tak mi přišlo peněz za odtah líto. Jak říká známý "zařehtal mi motor" a při opravě se nalézali další a další závadičky a já se jen modlil, aby se cena za opravu nepřehoupla přes 80´000.-. Dnes (je 29.12) jsem telefonem ze servisu obdržel info, že je to na výměnu celého motoru a stanovený limit přeskočíme "jako prd" :-(
Resumé: chceš-li Forda s tímto motorem a na dopravě zboží jsi závislý, buď zadobře s PPL !!!
29.12.2009 | 21:43:35 | Honza Reagovat
tansita mám 10 měsíců a už podruhé vyhasnul. je sice ojetý r.v.2006,má najeto pouhých 82000km ale podruhé odešel motor. neví náhodou někdo o motoru 2,4 tdci 137ps? Díky
15.10.2009 | 22:07:56 | Reagovat
Nemám problém konkrétně jmenovat, ale fakt je, že ti lidé tam za to nemůžou. Auto bylo koupeno a je servisováno u Auto In Pardubice. Myslíš, že Ford XYZ má lepší auta ...?
10.06.2008 | 17:56:38 | Ally Reagovat
co to je ?
Proč "jistý servis"???Proč nepíšeš konkretně,od toho snad tyhle recnze jsou,když si člověk vyřadí vtipné puberťáky nebo neumělě skryté reklamy.Nebo máš radost,že se spálí někdo další ?
10.06.2008 | 17:39:13 | zima24 Reagovat
Hm, je to tak - bez zaváhání to vyrál Transit, protože předchozí - 1993 (2.5 TD) - byl fakt úžasný, měl najeto ca. 350.000 km, když šel do světa a investice do něj byly 20.000 Kč repase čerpadla a 15.000 Kč nové turbo, jinak zanebatelné položky (čepy, ložiska, ...).
10.06.2008 | 13:35:26 | Ally Reagovat
Kua s tou kvalitou je to vazne zle, vsak co poznam stare transity tam sa zivotnost ratala na 500 000km, kludne nabehali aj 700-800 000 bez nejakej vaznej zavady...
10.06.2008 | 13:04:14 | misso Reagovat
jojo
FORD, co se týče kvality dohání frantíky. Ale ruku na srdce, kdo je dneska nedohání :-))))))) .
09.06.2008 | 21:04:18 | Bobeš Reagovat
RE: Je to tak.
Jako vlastník již 4 Transita, všechny modelové roky měly svá slabá místa, starejm odcházeli ložiska v kolech a kardankách, praskali ráčny pedálu, trhali se rozvodové řemeny a tím potkávali motory ,odcházeli vývěvy s altiky, těm před 2000 padali vstřiky do motoru, 2000-2006 vcelku dobré mimo TDCI, pogrom začal 2006 a to pán zatim brečí nad ptákovinama. Protože u Euro 4 padj hlavně motory a vstřiky. A až si někdo koupí Euro 5 s Pdf tak už chudák bude jenom pracovat aby na opravy vydělal a je jedno jestli Ford,Mercedes nebo Fiat se svými klony.
09.11.2011 | 02:03:23 | eo | 83.208.85.* Reagovat
RE: Je to tak.
Mám v současné době ve firmě 2 vozy FORD Transit. Co se týká kvality velmi ale velmi pokulhává. Jen pro příklad : Motor 2,4 TDCI 103 kW. Výměna turba 4x (naštěstí v záruce), Na 190.000 km výměna převodovky, spojka a balanceru. Vše za 80.000,- Kč bez DPH. Nefunkční centrál 2x oprava, nefunkšní spínač oken u spolujezdce, který snad nebyl nikdy používaný atd.. Ford již NIKDY nekoupím.
15.11.2011 | 15:26:06 | Tomáš | 213.29.224.* Reagovat
RE: Je to tak.
Před rokem jsem koupil Ford Transit 2,4 TDCI, r.v. 2006. Kromě toho, že jsem vyměnil zadní nápravu ( závada na soukolí ), se nenyní po vypnutí motoru ( motor v klidu ), ozývají nějaké zvuky, Není to pískání. Nevíte, co by to mohlo být? Děkuji.
21.04.2012 | 16:02:30 | igor | 88.83.239.* Reagovat
RE: Je to tak.
asi mys
11.08.2017 | 09:12:52 | klokan | 217.197.154.* Reagovat