Vložit recenzi
Mercedes-Benz Vito
339 000,- Kč
Mercedes-Benz Vito
739 000,- Kč
Mercedes-Benz Vito
419 000,- Kč
Mercedes-Benz Vito
349 000,- Kč
Mercedes-Benz Vito
75 600,- Kč
Mercedes-Benz Vito
89 000,- Kč
Mercedes-Benz Vito
169 000,- Kč
Mercedes-Benz Vito
447 700,- Kč
Mercedes-Benz Vito
284 900,- Kč
Mercedes-Benz Vito
749 900,- Kč
Mercedes-Benz Vito
1 450 000,- Kč
Mercedes-Benz Vito
410 190,- Kč
Mercedes-Benz Vito
489 000,- Kč
Mercedes-Benz Vito
709 000,- Kč
Mercedes-Benz Vito
598 800,- Kč
Mercedes-Benz Vito
179 000,- Kč
Mercedes-Benz Vito
274 999,- Kč
Mercedes-Benz Vito
49 999,- €
Mercedes-Benz Vito
549 500,- Kč
Mercedes-Benz Vito
659 900,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Mercedes-Benz Vito
Zase niekto sníva o spotrebe:)). Pri necelých 80 litroch a dojazd pri cca130km/h 1400 km?!!
No, to je KLAMSTVO ako hrom.
Pretože vtedy berie minimálne 8 litrov....
1.400 km... jedine ak DOLE kopcom..
22.02.2011 | 22:59:34 | ľuboš Reagovat
RE: Spotřeba
Spotřeba Vito 112 CDI na cestě dlouhé cca 3000km/průměrná spotřeba cca 5,5L /100km. A neříkejte, že je to lež. Prostě to tak bylo a počítat umím.
02.09.2013 | 22:54:36 | Kiši112 | 178.23.219.* Reagovat
RE: Spotřeba
Jinak průměr kolem 8L/100km normalní jízdou, žádny honění, ale ani courání.
02.09.2013 | 22:57:04 | Kiši | 178.23.219.* Reagovat
Vito 109 CDI/2005-dlouhé
Mám ujeto celkem 170.000 km,auto ještě nikdy nebylo v servisu,servis provádím sám,záruky jsem se vzdal-vzhledem k tomu,že do ujetí 50.000 km,kde upozornil asyst na výměnu oleje,jelo auto velmi dobře,velmi dobrý zvuk motoru,všechny ostatní el.systémy bez problému,pneu souměrně ojeté,spotřeba při úsporné jízdě na 1500 - 2000 ot/ 7 litrů při dobré naftě a dobrém počasí.Jinak spotřeba do 9 litrů.Na max.otáčky 4000 ot/ při rychlosti 170 km/hod-trvalá jízda-spotřeba 9,5 litrů.Auto je doupravené,dělící stěna za zadními sedadly-precizně odizolovaná- s prosklením.Stěny auta,dveře,kapoty dodatečně odhlučněné,i podlaha.Provedené jako osobní auto.Byl to dobrý kup.
22.02.2011 | 22:45:59 | Libor Reagovat
omluva
no hodnocení jsem pokazil,je to jako ve škole 1 nejlepší
13.09.2007 | 10:45:07 | vito z vitorie Reagovat
hodnocení
to hodnocení je poněkud paradoxní -1znamená neuspokojivé a 10výborné...
10.09.2007 | 14:38:07 | Lion Reagovat