Vložit recenzi
Renault Megane
89 999,- Kč
Renault Megane
65 000,- Kč
Renault Megane
240 000,- Kč
Renault Megane
264 000,- Kč
Renault Megane
89 999,- Kč
Renault Megane
99 900,- Kč
Renault Megane
139 900,- Kč
Renault Megane
79 900,- Kč
Renault Megane
1 649 000,- Kč
Renault Megane
348 000,- Kč
Renault Megane
209 900,- Kč
Renault Megane
89 900,- Kč
Renault Megane
29 000,- Kč
Renault Megane
149 900,- Kč
Renault Megane
118 900,- Kč
Renault Megane
99 000,- Kč
Renault Megane
160 000,- Kč
Renault Megane
75 000,- Kč
Renault Megane
695 750,- Kč
Renault Megane
299 900,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Renault Megane
rozbeh
Jazdím na autách s motorom 1.5dCi a 1.9 TDI. Paradoxne motor dCi nemá skoro žiadne tendencie zdochýnať pri rozbehu. Zato pri TDI mi to niekedy zdochne, keď pozabudnem dať viac plynu. A to je motor skoro s dvojnásobným výkonom. Škoda že nemôžem porovnať 1.9dCi a 1.9TDi, to by ma zaujímalo aka sa chovajú motory podobného výkonu.
07.04.2008 | 08:04:33 | neb Reagovat
Skus si dat skontrolovat rozvodovy remen. pripadne posun cerpadlo plus minus zub.
06.04.2008 | 21:38:24 | lakinooo Reagovat
Měls smůlu
Tak to tě llituji, že sis nemohl vychutnat sílu dobrého výkonu a kroutáku. Mě turbíko zabírá už od 1500ot/min. Musí se počítat stím, že je to diesel a chce napít při rozjezdu!
21.05.2007 | 23:20:15 | matemi Reagovat
Blbost
Já mám taky megana 1.9dci,rok 2002,mám ho do ted to jest 3rokem, a kromě pravidelneho servisu sním nedělám nic a šlape jak hodiny.Jediná porucha bylo zanesení EGR ventilu!!!!!!Jinak to jezdí velmi dobře,Používám sportovní filtr sání KN a akceleraci to má jak s praku.Jinak co se turba týká,pokud to není vadný kus od výroby Tak je to vždy chyba to ho kdo stím jezdí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21.03.2007 | 14:35:04 | Ráda Reagovat
a jseš si jistej že tam máš motor 1,9 dci ?
14.06.2006 | 23:01:23 | Břéťa Reagovat
Já to auto taky měl. Akcelerace mi přišla celkem slušná a auto mi nechcípalo ať jsem zapnul co jsem chtěl (i klimu). To že auto moc nedrží, to je dáno měkčím odpružením - člověk si holt musí vybrat předem, jestli bude řezat zatáčky nebo se nechá pohodlně přenášet přes díry. Jinak bych řekl, že jsi trefil asi na dost špatný kousek! Já byl maximálně spokojenej!
05.06.2006 | 17:38:21 | Jirka Reagovat
Měl jste asi smůlu na kus, mě jezdí dobře
20.11.2005 | 19:06:27 | ac Reagovat