Vložit recenzi
Renault Scenic
349 900,- Kč
Renault Scenic
279 000,- Kč
Renault Scenic
20 000,- Kč
Renault Scenic
1 085 190,- Kč
Renault Scenic
96 000,- Kč
Renault Scenic
99 900,- Kč
Renault Scenic
79 990,- Kč
Renault Scenic
129 996,- Kč
Renault Scenic
244 000,- Kč
Renault Scenic
279 000,- Kč
Renault Scenic
280 000,- Kč
Renault Scenic
44 990,- Kč
Renault Scenic
69 000,- Kč
Renault Scenic
79 000,- Kč
Renault Scenic
117 777,- Kč
Renault Scenic
239 999,- Kč
Renault Scenic
65 000,- Kč
Renault Scenic
74 900,- Kč
Renault Scenic
129 900,- Kč
Renault Scenic
143 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Renault Scenic
zly ranny start scenik 1,9 dti r.v 1999
kupil som starsi renault megane scenik 1,9 dti 72 kw auto je v dobrom stave motor ide ako hodinky len mam tiez zly ranny start niekedy chyti na sup inokedy zas aj na piaty krat skusal som uz vymenit punpicku myslel som ze spaduje nafta a stale rovnako vymenene su vsetky hadicky bol som v renaule na diagnostike a povedali mi ze je vadny snimac otacok vypisuje to u nich na pocitaci je to mozne ze by to bola ta chyba pri rannom starte??? zhavice su dobre...poradte prosim
14.04.2008 | 15:30:07 | rybar44 Reagovat
starty
studené starty.pokud nechce chytit tak jak zde popisuješ,vyměn hlavní řídící vstřik.ten to dělá.toto mám za sebou.
09.09.2007 | 19:23:27 | paja Reagovat
ahoj
Pokud máš žhavky v pořádku, zkus vyměnit čidlo studeného startu, pokud to nepomůže budeš muset zkusit výměnu zpětnýho ventylu na palivoví soustavě. Držím palce.
14.12.2006 | 23:10:13 | hronda Reagovat
Bohužel nafta nepadá, to by bylo asi to nejmenší a hlavně nejlevnější. Teď mi kontrolují předvstřik. Jsem zvědavý, jak to dopadne. Počítám, že to bude relé nebo to čidlo.
03.12.2006 | 07:32:44 | jars5 Reagovat
20 s drzis klicek ? To ti da starter asi brzo sbohem. Rano pred studenym startem napumpuj naftu rucne, jako pri odvzdusnovani. Pokud to chytne bez problemu, tak ti pada nafta.
30.11.2006 | 09:31:56 | Reagovat
může to být čidlo čerpadla nenestaví jinej předvstřík(sytič) a nebo padá nafta a dlouho trvá než se znovu načerpá ale spíš ta elektrika mnoho zderu z Frantíkem
29.11.2006 | 22:24:43 | halí belí Reagovat