Vložit recenzi
Renault Scenic
79 000,- Kč
Renault Scenic
129 996,- Kč
Renault Scenic
20 000,- Kč
Renault Scenic
244 000,- Kč
Renault Scenic
349 900,- Kč
Renault Scenic
1 085 190,- Kč
Renault Scenic
279 000,- Kč
Renault Scenic
29 900,- Kč
Renault Scenic
39 990,- Kč
Renault Scenic
74 900,- Kč
Renault Scenic
280 000,- Kč
Renault Scenic
65 000,- Kč
Renault Scenic
79 990,- Kč
Renault Scenic
99 900,- Kč
Renault Scenic
139 000,- Kč
Renault Scenic
239 999,- Kč
Renault Scenic
129 900,- Kč
Renault Scenic
69 000,- Kč
Renault Scenic
117 777,- Kč
Renault Scenic
96 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Renault Scenic
Scénic 1,9dCi je špičkový vúz.
Všecko co popisuješ by si menil aj na "ŠKODE" či "VW". Pri tem počte kilometrú je to bežná oprava. Samozrejme ,okrem toho turba. To si odpísal ty. Protože neumíš jezdit s dieselem. Po jazde na dálnici sa motor necháva vyklepat asi 3-5 min. Inak ti vrazí vrelá voda do hlavy a turba. Potom zničí všecky tesneniá a púzdra v turbe.
Ja ho mám už 6 rokov. mal 140000km. dnes má 195000km Priemer 5,8l/100km.
06.08.2011 | 15:40:44 | STEFAN | 195.91.108.* Reagovat
mam dCi a ted jsem spokojeny.... necekal jsem vymenu poloosy a cerpadla serva pri 60tis km, ale ted uz je to ok a jsem rad, ze mam dCi, jede to pekne a moc to nezer... parada
25.03.2007 | 17:27:20 | KoVaR Reagovat
mám taky scénica a když jsem ho kupoval tak jsem se rozhodoval mezi 1,9dci a 1,6 16V nakonec jsem se rozhodl pro benzin protože při případné poruše opravy nevyjdou tak draze jako u naftovýho motoru
07.03.2007 | 20:43:50 | RXT Reagovat