Vložit recenzi
Škoda Fabia
69 000,- Kč
Škoda Fabia
449 900,- Kč
Škoda Fabia
499 000,- Kč
Škoda Fabia
219 000,- Kč
Škoda Fabia
499 990,- Kč
Škoda Fabia
29 000,- Kč
Škoda Fabia
54 900,- Kč
Škoda Fabia
315 000,- Kč
Škoda Fabia
69 990,- Kč
Škoda Fabia
419 000,- Kč
Škoda Fabia
424 900,- Kč
Škoda Fabia
64 999,- Kč
Škoda Fabia
399 900,- Kč
Škoda Fabia
469 000,- Kč
Škoda Fabia
169 000,- Kč
Škoda Fabia
54 999,- Kč
Škoda Fabia
265 000,- Kč
Škoda Fabia
469 000,- Kč
Škoda Fabia
389 900,- Kč
Škoda Fabia
129 900,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Škoda Fabia
Co jste cekal od te kopy srotu ???
14.03.2009 | 11:11:30 | jamieson Reagovat
RE:
Čekal, že ta tvoje kopa bude lepší... Ale není..
16.02.2013 | 20:14:03 | Danny97 | 89.24.229.* Reagovat
Spotřeba, prostor
Chudák fabča, jestli s ní jezdíte za 9l/100 km, to musí vypadat. A k tomu místu: to jste si to nevyzkoušel před koupí a neporovnal s jinými?
04.11.2005 | 15:04:19 | MN Reagovat
Je Malé a malé auto
A Fabie je opravdu malé auto. Sednete si , nastavíte sedačku a volant a nejednou hrozná bolest v pravé holeni. Je to normální ? Je normální abych si lámal ruku, když se snažím dosáhnout na ovládání okna ? Aby se mi klepalo vnější zpětné zrcátko když hraje to sériové pseudorádio? A co ta parodie na Kufr a parodie na motor? Odešla mi na HDi po 85000váha vzduchu do důchodu. Přesedl sem do ní z nové 1,2 HTP a liboval si jak to hezky jede!! Přitom sotva lezla. Proč když se podívám na názory na 2001 a starší Fabie je to samej problém?
12.10.2005 | 15:38:27 | Vector Reagovat
Nic proti slávě boží,ale v P 205 jsem měl víc místa,než v týhle nádheře.A nikdy sem nevystupoval tak rozlámanej po 2 hod. jízdy.
21.07.2005 | 18:00:21 | Reagovat
naprava obcas zlobi, kdyz se s ni jezdi jako prase...kdyz nejakej buran jede na montaz, tak auto trpi a potom si ho ve frcu nekdo koupi a prohloupi...
Jinak "auto je maly" pane, nebo kdo ste, auto je ve tride MALA AUTA. Tudis je male!! ale zase tak maly neni, fiesta, polo, ibiza...ty vsechny jsou mensi. A chuda vybava...zkuste Eleganci a ne Junior.
A jeste by me zajimali ty nedomyslene veci na tom aute...:)pri nastupovani se obcas prastim do holene a vadi me male zpetne zrcatko?? Clovek nesmi byt strevo a na zrcatko si clovek zvykne
31.05.2005 | 20:33:20 | Reagovat
No jo náprava je špatná, ale ne celá. Já i známí mají problémy se stabilizátory (tyč-tzv. kosti) Začne to vrzat, jinak O.K.
05.02.2005 | 18:35:43 | Driver Reagovat
Máme ve firme Sdi combi teď má 90tkm a přední náprava o.k. pouze v 66 t.km odesel stabilz. tyc ( cca 6 tis.kč )
18.01.2005 | 07:12:27 | roger Reagovat
Přední náprava stojí za hovno.U dieselu je po 5O tis. v háji.
17.01.2005 | 19:02:36 | Reagovat