Vložit recenzi
Škoda Fabia
219 000,- Kč
Škoda Fabia
299 000,- Kč
Škoda Fabia
325 000,- Kč
Škoda Fabia
499 000,- Kč
Škoda Fabia
199 900,- Kč
Škoda Fabia
120 000,- Kč
Škoda Fabia
239 900,- Kč
Škoda Fabia
64 999,- Kč
Škoda Fabia
469 000,- Kč
Škoda Fabia
209 990,- Kč
Škoda Fabia
126 900,- Kč
Škoda Fabia
139 900,- Kč
Škoda Fabia
333 000,- Kč
Škoda Fabia
109 999,- Kč
Škoda Fabia
419 990,- Kč
Škoda Fabia
69 000,- Kč
Škoda Fabia
29 000,- Kč
Škoda Fabia
145 000,- Kč
Škoda Fabia
449 000,- Kč
Škoda Fabia
439 900,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Škoda Fabia
Hoši,nebudu vam nic vyvracovat,osobně HTP nemusim,ale stalo se mi v německu,že mě při rychlosti lehce přes 160 predjižděli dvě mlady baby pravě v hatapce,zaskočilo mě to ,tak jsem je dojel abych se presvědčil,jeden vyfuk a napis HTP,porad jsem ale nevěřil,rikal jsem si maji v tom určitě 1,4,nicméně drželi rychlost 170 až 180..Po chvili začali blikat na odpočivadlo k pumpě,byly jsme s kolegou na tolik zvědavy,že jsme odbočili za nima aby jsme slyšely zvuk motoru a světe div se,kolega stahl okno a z pod kapoty fabie byl slyšet drnčak HTP. Je fakt že v tech mistech byla dalnice mirně s kopce,ale stejně,do hatapky bych to neřekl...
04.04.2009 | 09:56:10 | Reagovat
Jen bych dodal, že to samo není cestovní rychlost tohoto motoru, to v žádném případě- to nikdo z hlediska spotřeby nezaplatí a o výdrži motoru to platí dvojnásob......jako každá 1.2 atmosférická, max.cca 130 km/h.
04.04.2009 | 09:53:38 | martas Reagovat
Nevím co to je za HTP, předpokládám že 12 v. Je potřeba si uvědomit, že každý tacho proměřuje nahoru, takže 180 tacho je ani né 170 reál- spíše méně. V techničáku máte psáno max. rychlost 164, proč by tedy nemohl, pokud je motor slušně zajetý jet reálně 165-170. No problém.
Jen si myslím ,že majitel nemyslel s narvaným autem po střechu, jak to tu mnozí pochopili.
04.04.2009 | 09:49:04 | martas Reagovat
an
Pisatel psal, že se dá jet, né že jel, tak mi řekni, jak ho ta cifra teda napadla?? to je jako, když já budu tvrdit, že můj megíí může jet 250. Nic proti, ale trochu soudnýho rozumu bych očekával od majitelů htp. Tak tu nekydejte pohádky o nějakých 180 ve 4 lidech.
04.04.2009 | 08:25:11 | kraken Reagovat
Autor napsal,že se dá jet 180 a né že jel.Tak si ty intimnosti nech na někde jinde.
04.04.2009 | 07:05:03 | Reagovat
Magore
Jestli fabia kombi 1,2htp pojede ve 4 lidech s báglama 180km/h tak osobně vykouřím Paroubka i se Škromachem.
03.04.2009 | 21:39:51 | Stojan Kokotakus Reagovat
to 6. dubna 2006 | 18:42 | Anonym
Dle tacha je mozne vsechno :-D
03.04.2009 | 20:19:53 | jamieson Reagovat
180kmh??? s 1,2htp???
06.04.2006 | 18:42:18 | Reagovat
oni ty problemy zacinaj - koroze kufru, servo, zatekani do kufru, spatne mikrospinace, hvizd, brzdy, zanaseni brzd. bubnu, zamlzovani predniho skla a dalsich jako stabylizator, hluc. lozisko spojky, spatna vaha vzduchu, praskani v palubovce, loziska, praskani zarovek H1 v pred. svetlometech - spatne chlazeni a dalsi a dalsi, staci si precist forum.... ruce pryc od toho auticka - skoda - je hezke
06.04.2006 | 11:20:31 | Reagovat