Vložit recenzi
Škoda Fabia
440 000,- Kč
Škoda Fabia
169 000,- Kč
Škoda Fabia
119 999,- Kč
Škoda Fabia
315 000,- Kč
Škoda Fabia
78 999,- Kč
Škoda Fabia
259 000,- Kč
Škoda Fabia
219 000,- Kč
Škoda Fabia
415 000,- Kč
Škoda Fabia
429 000,- Kč
Škoda Fabia
64 999,- Kč
Škoda Fabia
55 000,- Kč
Škoda Fabia
69 000,- Kč
Škoda Fabia
79 000,- Kč
Škoda Fabia
241 000,- Kč
Škoda Fabia
215 900,- Kč
Škoda Fabia
49 900,- Kč
Škoda Fabia
499 000,- Kč
Škoda Fabia
399 000,- Kč
Škoda Fabia
69 000,- Kč
Škoda Fabia
488 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Škoda Fabia
to anonym
A co tak rict mi to z oci do oci ?
10.05.2009 | 16:28:42 | jamieson Reagovat
Jamieson
No, tak tady alespoň lezeš po recenzích fabií a zasíráš je svými zvratky. Kokote.
08.04.2009 | 20:44:27 | Reagovat
Proč se tak bojite jezdenych aut? Pokud opravdu dobre vyberete tak budete neskutecne spokojeni.Je to sice macka v pytli, ale pri dobrem a dlouhodobem vyberu se da najit pekny vuz.Pripadne koupit starsi vuz za levny peniz a za zvysny penize ho pak zrepasovat.Ja bych si fakt novy vuz nekoupil pokud byh nememl alespon milion Kč.
08.04.2009 | 20:41:31 | jamieson Reagovat
fabia
Já to samé koupil 8.1.2007 Byla to "jakože pžedváděčka s najetými 15kilometry,ne TISÍCI!!!za 289900kč myslím že se to dá,ne?:)
17.01.2007 | 21:42:36 | Reagovat
O třídu lepší auto ano, ale bez tempomatu, klimatizace, mlhovek a čeho ještě ?
08.05.2006 | 16:08:11 | Zdeněk Reagovat
1065 kg
08.05.2006 | 15:38:20 | Zdeněk Reagovat
dotaz
mužete mi napsat,kolik je čistá váha auta ,děkuji václav
08.05.2006 | 09:56:42 | Reagovat
no, já nevím, ale za skoro 400 tisíc bych rozhodně nekupoval Fábii ale o třídu lepší auto.
06.05.2006 | 21:49:46 | Reagovat
Problémy Vás teprve čekají, např. ložiska předních kol á.4000,-Kč, "kosti" stabilizátoru, toto jsem prodělal osobně na 40 tis. km.! Zlatej korejec,/Hyundai/ ten měl originál ložiska ještě při prodeji na 145 tis. km.
11.04.2006 | 20:19:00 | pepan Reagovat
dodatek
Zapoměl jsem ještě na imobilizér, sklápěcí klíč, zamykání řadící páky a jiné drobnosti. Průměrná spotřeba je pod 6 litrů. Ale já více jezdím po Praze, takže jsem uvedl reálnou.
11.04.2006 | 12:40:30 | Zdeněk Reagovat