Vložit recenzi
Škoda Fabia
189 990,- Kč
Škoda Fabia
195 000,- Kč
Škoda Fabia
429 900,- Kč
Škoda Fabia
299 000,- Kč
Škoda Fabia
65 000,- Kč
Škoda Fabia
239 900,- Kč
Škoda Fabia
130 000,- Kč
Škoda Fabia
126 900,- Kč
Škoda Fabia
64 999,- Kč
Škoda Fabia
219 000,- Kč
Škoda Fabia
424 900,- Kč
Škoda Fabia
238 000,- Kč
Škoda Fabia
189 000,- Kč
Škoda Fabia
199 900,- Kč
Škoda Fabia
29 000,- Kč
Škoda Fabia
440 000,- Kč
Škoda Fabia
379 800,- Kč
Škoda Fabia
139 900,- Kč
Škoda Fabia
224 900,- Kč
Škoda Fabia
325 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Škoda Fabia
Jenze BMW z roku 85 stoji podstatne mene nez Fabie.Urcite je i spolehlivejsi, ale kdyz na tom BMW do ted jezdil nejaky 20-ti lety palič pneumatik tak se nediv...BMW z toho roku maji i pres pul mega, kdyz bude mat tolik Fabka tak zozeru pendrek :-D.Cus.
03.04.2009 | 20:05:25 | jamieson Reagovat
Souhlasim, navic nevzpominam si, ze by se Skodovky nedaly koupit napr. s klimatizaci...to by byla spise financni otazka. Chtel bych videt to BMW z 85 roku jakej je to "luxus"...
08.03.2005 | 16:28:05 | Jarda Reagovat
Nevšiml jsem si, že bych ti Škodu nutil. Jen vyraž ve své ojetině, nadupaným BMW z roku 1985 a Škodu nech žít. Hlavně, když je ojetina super vybavená. Jen jsem si myslel, že tento server by měl být pojímán konstruktivně.
08.03.2005 | 15:02:46 | Drs Reagovat
To je povozeníčko s motorem 1,2...ha ha ha. Jo když je malej kufr
u fóbky tak si kup oktavii ta ho má super velkej a co na tom že nemá
nic ve výbavě - volant, sedačky a pedály stačí, a když bude sluníčko
hodně svítit tak si radši otevřete okna (tónovaný skla či klimoška jsou
zbytečný). Jinak škoda - nikdy nikdy nikdy.
07.03.2005 | 20:38:21 | martin Reagovat