Vložit recenzi
Škoda Fabia
488 000,- Kč
Škoda Fabia
259 000,- Kč
Škoda Fabia
199 900,- Kč
Škoda Fabia
444 000,- Kč
Škoda Fabia
169 000,- Kč
Škoda Fabia
169 000,- Kč
Škoda Fabia
195 000,- Kč
Škoda Fabia
469 000,- Kč
Škoda Fabia
64 999,- Kč
Škoda Fabia
499 990,- Kč
Škoda Fabia
145 000,- Kč
Škoda Fabia
69 900,- Kč
Škoda Fabia
79 000,- Kč
Škoda Fabia
25 000,- Kč
Škoda Fabia
241 000,- Kč
Škoda Fabia
219 000,- Kč
Škoda Fabia
35 000,- Kč
Škoda Fabia
69 990,- Kč
Škoda Fabia
69 000,- Kč
Škoda Fabia
189 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Škoda Fabia
logins
Tak za prve nemyslim zeby vsechny starsi nemecky vozy byly "rozsypane kraksny" .Jinak Audi 80 je bezpecny vuz (golf 2 sice ne) ktery je i spolehlivy a pri motoru 1.9TDi ponuka optimalni dynamiku i spotrebu.Stary neznamena spatny ! Audi 80 je urcite lepsi nez Fabie (a mluvte si co chcete) a Golf II taky neni zrovna kaksna.Cau.
14.03.2009 | 16:02:20 | jamieson Reagovat
nerozumi tomu
mnel jsem forda escorta 1991 jezdil celkem slušně měl jsem lehky tuning vyfuk,spojlery 77kw(105 koní) taky jsem hral frajera jezdil jsem jak prase hudba na plno ale oženil jsem se narodila se mi dcera prodal jsem escorta a koupil fabku 1.4 16 ventil comfort combi jezdim klidně v pohodě a mam slušny prostor ,spotřebu i dynamiku a nic jiného k tomu nepotřebuju jsem spokojeny nove je nové a 15 let stare šroty už nechci vidět
22.01.2007 | 17:49:04 | zub Reagovat
Názor ke komentářům
Měl sem Fabii ale bohužel mi shořela. je to všechno o penězích
18.10.2005 | 08:05:12 | Petr No Respect Reagovat
Asi myslel 2004 to je toho hňupe
kamarádovi (47) se nedávno zabil syn (19) byl to rapl v Scorpio třílitru, hroznej krám, v podstatě jak to popsal Logins...
+dodám: ještě miluju ty, co tě předjíždí přes dvojitou plnou čáru se svými 50hp stroji (Š120) a na oknech nálepky typu "NO FEAR" nebo "2FAST2FURIOUS"
14.08.2005 | 00:23:54 | Petr Reagovat
Obcas jezdim s Fabii 1.2 z roku 1994 - Tak tu tvou Fabii z roku 1994 bych chtěl fakt vidět. Spíš to vypadá, že d......e jezděj Fabiema
12.08.2005 | 21:57:23 | Reagovat
To Logins: to je vystizne, nebot opravdu v audinach a golfech jezdi opravdovi d......e Pak predjizdeji ve meste pres plnou a pres odbocovaci pruh jen aby si dokazali ze aspon ve meste na to maji.Nove auto je nove auto, kazdy novy model ma problemy pri uvedeni do provozu, coz se ale po par letech vychyta.Obcas jezdim s Fabii 1.2 z roku 1994, ma najeto 15000km a je naprosto v pohode.Osobne bych do toho ale nesel kvuli designu, proste mam jiny vkus.Ale komu se libi mohu doporucit...
03.06.2005 | 13:23:11 | Reagovat
Mam rad takové ty frajírky co si koupěj ve frcu starý Audi 80 nebo podobnou rozsypanou kraksnu (golf 2 atd) maj keci na nový auta, jenom kvuli tomu,že nejedou 200 a neřvou...Radši si koupim Fabii, která je tichá,bezpečná a dobře vybavená se skvělim podvozkem, než 15 let starou sračku, která sice uhání 220, ale přitom chlastá 12 litrů, ve městě 15 i víc a je to životu nebezpečná a sype se už při 70...ještě upajcnout vejfuk pak to hezky řve a pak tmavý skla aby nebylo vidět na toho debila uvnitř...
30.05.2005 | 09:17:14 | logins Reagovat
Jezdím i pro svou firmu. Takže se nebudu do Hamburku nebo Milána "plazit"120
06.01.2005 | 16:38:16 | pepa Reagovat
To ta( velmi svižná jízda) je asi moc rychlá že (120 )
04.01.2005 | 20:09:10 | Golfis Reagovat
Souhlasim.
23.11.2004 | 22:33:41 | Pepa Reagovat