Vložit recenzi
Škoda Fabia
69 000,- Kč
Škoda Fabia
79 800,- Kč
Škoda Fabia
449 900,- Kč
Škoda Fabia
499 000,- Kč
Škoda Fabia
69 900,- Kč
Škoda Fabia
29 000,- Kč
Škoda Fabia
54 900,- Kč
Škoda Fabia
315 000,- Kč
Škoda Fabia
64 999,- Kč
Škoda Fabia
469 000,- Kč
Škoda Fabia
169 000,- Kč
Škoda Fabia
199 000,- Kč
Škoda Fabia
169 900,- Kč
Škoda Fabia
145 000,- Kč
Škoda Fabia
165 000,- Kč
Škoda Fabia
415 000,- Kč
Škoda Fabia
429 000,- Kč
Škoda Fabia
488 000,- Kč
Škoda Fabia
389 900,- Kč
Škoda Fabia
129 900,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Škoda Fabia
to M.K.
Ty tu cpes takove hovadiny, ktere nemaji obdobu...Zamysli se nad sebou...
08.04.2009 | 20:28:11 | jamieson Reagovat
Pane, kdyby jsem si ja mel vybrat vuz do 290.000 Kč tak Fabie by byla asi na jednom z poslednich mist.Mozna bych radsi zkusil treba Audi A4 1.9TDI.Sice jezdene, ale kvalitne (krome tech z prvniho a druhyho roku vyroby).
08.04.2009 | 20:27:09 | jamieson Reagovat
PO 75.000 km
Tak mám po třech letech za sebou 75.000 km. Co se měnilo. Co se týče poruch nebyla žádná zásadní. Troch jsem si fabku upravil, koupil jsem liťáky 15", namontoval tempomat a dáloví centrál. PO namontování 15" kol šla spotřeba asi o 0,4 l nahoru jinak vše při starém. S vozem jsem spokojený. Ve městě spotřeba okolo 6,5l na dálnici 6,0l a mezi město - to jezdím nejčastějí jsem minulí rok jezdil za 5,12 a letos zatím za 5,4/5,5l. Abych uvedl také nějaké závady, tak mě něco hrozně drnčí ve dveřích spolujezdce. Jak bude čas tak se mrknu co s tím. Jinak vše v poho. Co se týče výkomu, dne již uznávám, že by 1,6 neškodila a myslíl si, že by to se spotřebou nebylo až tak hrozné.
29.04.2008 | 14:42:54 | Kvítko Reagovat
Přesně
přesně ty samé kritéria jsem chtěl taky..
zatím jsem spokojen..
08.12.2006 | 10:07:24 | Reagovat
Ale dá!
V tomto roce jsme byli na Slovensku na závodech a po našem příjezdu začala taková takovej slejvák, že nám nezbylo nic jiného než přespat vzadu ve Fábce a docela se to dalo. Tak nevím jaký je rozdíl s Felckou.
22.07.2006 | 09:35:09 | Kvítko Reagovat
Super autíčko
Zatím ŠKODU Fabii Combi nemam, ale je to fakt nadherne auto. Konstruktéři škodovky si dali opravdu záležet. Když čtu, že je téměř bezproblémová, vážně uvažuji o zakoupení tohoto vozu. Uvítám zde jakékoliv další komentáře k jejímu provozu. Můj tip dávám na Fabia Combi Ambiente, motor 1,4 16V (74kW/101k). K tomu nějaká další výbava. Hezký den M.K.
14.05.2006 | 12:05:41 | M.K. Reagovat
škoda že se v něm nedá za deště přespat,ale ve feldě to problém není.....
20.02.2006 | 11:42:25 | majer Reagovat