Vložit recenzi
Škoda Octavia
154 900,- Kč
Škoda Octavia
524 900,- Kč
Škoda Octavia
119 000,- Kč
Škoda Octavia
599 000,- Kč
Škoda Octavia
699 000,- Kč
Škoda Octavia
379 900,- Kč
Škoda Octavia
368 000,- Kč
Škoda Octavia
659 000,- Kč
Škoda Octavia
168 000,- Kč
Škoda Octavia
339 000,- Kč
Škoda Octavia
578 000,- Kč
Škoda Octavia
79 900,- Kč
Škoda Octavia
658 000,- Kč
Škoda Octavia
509 000,- Kč
Škoda Octavia
315 000,- Kč
Škoda Octavia
609 900,- Kč
Škoda Octavia
399 000,- Kč
Škoda Octavia
449 999,- Kč
Škoda Octavia
70 000,- Kč
Škoda Octavia
299 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Škoda Octavia
Co tím myslíš bomba auto.Motor nic moc,nad 130 ti sviští kolem dveří,jízdní vlastnosti v porovnání s konkurencí normální,brzdy možná pocitově jedovky ale stejně nezastavíš spíš než kterékoliv auto stejné třídy,hluk obtěžující,cena přemrštěná.Kdybys přesedal z ojetého favorita,pochopím ten výraz.Jedinně jestli jsi tím nemyslel že to může vybuchnout.Vždyť to je jen tuctová škodovka.
24.05.2011 | 22:11:06 | danek Reagovat
Kozelka:
Kozelko, na pravopisné chyby upozornit můžeš, proč ne, ale zkus to příště decentně. Uvidíš, že se Ti to samotnému bude víc líbit :o)
24.05.2011 | 21:15:32 | Itall Reagovat
Vašíku
Nikdo není dokonalý ale vyjmenovanÁ slova to je základ.Nepoučuji ale toto se přehlédnout nedalo.Třeba se doučí aby si o něm ostatní nemysleli že je hloupý.
24.05.2011 | 19:16:27 | Kozelka Reagovat
Kozelka
Ta slova jsou vyjmenovanÁ, když už někoho poučuješ, měl by jsi to sám ovládat dokonale.............
24.05.2011 | 16:33:46 | Vašek Reagovat
luke 20
Přezdívku máš světovou ale zapracuj na učivu 5 třídy. SLYŠET,MLÝN ...Je to jen několik slov kterým se říká vyjmenované.To se určitě naučíš věřím že nejsi tak hloupý...no možné je všechno.
24.05.2011 | 16:21:09 | Kozelka Reagovat
To Vašek
Přečti si kdy byla vytvořena recenze... :D
Autor se přišel pochlubit jaké služební auto dostal od podniku a ještě ani jednou neotevřel kufr. :D
24.05.2011 | 12:11:36 | svlastik Reagovat
Apropos
za 7 let 5000 km? To ji pouštíš z kopečka?
24.05.2011 | 11:47:09 | Vašek Reagovat
Souhlas s první reakcí
a co to je proboha ŠKODA Octavia "limuzína" ?
24.05.2011 | 11:45:54 | Vašek Reagovat
dvojité gumy ve dveřích? To měly některé vozy srovnatelné s
octavií 1 například i ta xsara. No jo škoda je pokrokové auto...
Vše o deset let později a pak bude machrovat s bezporuchovostí
23.05.2011 | 22:36:42 | Reagovat
Octávka se slevou za 515 litrů? Potěš koště!
23.05.2011 | 21:54:18 | Reagovat
Až na motor bez konkurence??Dle toho co čtu o poruchách ,tak tohle se nestane ani u 15 let starýho auta.:)To mě nejde slišet okolní vítr ani ve 150km.
23.05.2011 | 21:25:09 | luke20 Reagovat