Vložit recenzi
Škoda Octavia
419 000,- Kč
Škoda Octavia
54 900,- Kč
Škoda Octavia
428 700,- Kč
Škoda Octavia
349 999,- Kč
Škoda Octavia
499 000,- Kč
Škoda Octavia
175 000,- Kč
Škoda Octavia
349 900,- Kč
Škoda Octavia
509 000,- Kč
Škoda Octavia
315 000,- Kč
Škoda Octavia
449 999,- Kč
Škoda Octavia
799 900,- Kč
Škoda Octavia
609 900,- Kč
Škoda Octavia
269 000,- Kč
Škoda Octavia
339 000,- Kč
Škoda Octavia
629 000,- Kč
Škoda Octavia
599 000,- Kč
Škoda Octavia
164 800,- Kč
Škoda Octavia
125 000,- Kč
Škoda Octavia
584 900,- Kč
Škoda Octavia
50 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Škoda Octavia
Napred si tady s Martinem neco povim: neni horsi auto nez opel? Az na to, ze jejich motory maj vzhledem ke spotrebe nejvyssi vykony a jsou to jedny z nejuspornejsich aut. Vzhledove jsou daleko dal nez skodovky - stara Octavia byla hezka pred 10 lety kdy vysla a palubka hnus fialovej,a zkus se svezt Felinou a Astrou, nebo Octavii a Vectrou,Opel je na tom vzdycky lip, teprve Fabie ukazala svetu ze i Skodovka neco dokaze(Superb, nova octavie a stara po roce 2000 taky)...a k tomu FSI....Natural 95 bez problemu, kamos ma sluzebaka uz skoro rok a auticko je zdravy jako ripa...
16.05.2005 | 13:33:11 | logins Reagovat
No on papa i 95 ale nikdo neví co to s tím motorem udělá. Každopádně FSI není dobrá volba
04.03.2005 | 22:47:33 | Pavel Reagovat
Jo, ta jezdí jen na osmadevadesátku Natural, navíc rozdíl 1.6 a 1.6 FSI v ceně je naprosto neadekvátní...jinak Oktávka je v pohodě
01.03.2005 | 21:47:16 | Kamil Reagovat
Po oplu je škodovka určitě dobrá. Neexistuje asi horší auto než opel. Každopádně na FSI pozor - píšeš dost o spotřebě, takže tě asi dost zajímá a fsi zrovna úsporný není i vzhledem k tomu že papá jen 98
01.03.2005 | 21:05:24 | Martin Reagovat