Vložit recenzi
Škoda Octavia
659 000,- Kč
Škoda Octavia
529 000,- Kč
Škoda Octavia
69 900,- Kč
Škoda Octavia
117 900,- Kč
Škoda Octavia
199 900,- Kč
Škoda Octavia
599 900,- Kč
Škoda Octavia
128 800,- Kč
Škoda Octavia
368 000,- Kč
Škoda Octavia
609 900,- Kč
Škoda Octavia
490 000,- Kč
Škoda Octavia
279 000,- Kč
Škoda Octavia
599 900,- Kč
Škoda Octavia
110 000,- Kč
Škoda Octavia
279 000,- Kč
Škoda Octavia
230 000,- Kč
Škoda Octavia
109 000,- Kč
Škoda Octavia
279 000,- Kč
Škoda Octavia
407 900,- Kč
Škoda Octavia
76 000,- Kč
Škoda Octavia
589 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Škoda Octavia
upravy
Mno smysl uprav je sporadicka vec, obvzlast kdyz se s prumernou dlouhodobou spotrebou pohybuji kolem 8L. Asi je to o tom, aby to tam bylo kdyz je treba. Cena vsech uprav mne stala cca 5000kc, tak proc ne, ze?
Co se tyce vykonu vs 2kolka, mas samozrejme naprostou pravdu, ze na sprinty to neni, vlastne to neni na nic co se tyce zavodeni. Na standartnich 205/R16 (zimni) to prohrabes celej 2. rychlostni stupen az do 110km/hod. Faktem zustava, ze upravy jsem nedelal proto abych zavodil. Tlak 1.6Bar je opravdu na hranici toho co to cele snese. Dlouho jsem toto konsultoval s lidmi, kteri se profesionalne zabyvaji upravou aut. Je uz jsem psal, je to spis rychle rodinne auto a ne zadny supersportak. Dlouhodobe to toto zatizeni samozrejme nesnese. O zivotnosti motoru lze jen polemizovat, nicmene po vymene pistu za kovane, a prevrtanim svorniku, a vymenou hadic za silikonove, lze tento motor uspesne provozovat cca 100tis. km pri tlaku 2.5bar (cca400hp) - to se samozrejme tyka jen motoru, nepocitam treba prevodovku...
Na druhou stranu vsechny tyto upravy clovek bohate vyuzije pri predjizdeni, kde nemusi podrazovat ani pri 80kmh z 5.stupne.
17.12.2007 | 14:30:16 | slimmer Reagovat
Nevim jak si mě pochopil, ale já to myslel tak že 1,6bar už je docela dost. Ještě by mi zajímalo kolik to má výkon na kolech? Ale myslim si že u předokolky je takovej výkon k hovnu stejně. Když to budeš chtít odpíchnout tak to stejně prohrabeš. Driftovat se s tim nedá. tak na závody na dálnici možná.
16.12.2007 | 23:17:02 | Reagovat
Nějak nechápu smysl úpravy tohoto vozu.
16.12.2007 | 21:46:55 | Radek Reagovat
turbo
Je to rucne vybrany kus KKK-03, turbo moc nevydrzi odhaduju to na 20tis. km... je to absolutni max co fouka.
kolik by to melo foukat pri 190kw podle tebe?
H.
16.12.2007 | 20:28:46 | slimmer Reagovat
no normální mi to rozhodně nepřijde...By mi zajímalo jakou to teĎ bude míít životnost..ten motor a turbo
16.12.2007 | 20:24:49 | Reagovat
1.6bar
Cus,
myslim, ze kdyz si vezmes jak je to nastavene origos, je to celkem normal.
132kW 0.8 bar
155kW 1.2 bar
190kW 1.6 bar mi prijde celkem normalni a v pohode ne?
16.12.2007 | 20:07:25 | Slimmer Reagovat
Hmm. 1,6 bar..to už ti jdou plameny z vejfuku ne?
16.12.2007 | 18:34:00 | Reagovat
Buď rád,že ty vzpěry v tom kufru jsou,protože jinak by se ti to celkem brutálně kroutilo.
15.12.2007 | 12:45:45 | REST Reagovat
Turbo
Nazdar co to máš proboha za turbo ,že tlačí 1,6 bar a máš jenom 250ps a 350nm.?
14.12.2007 | 18:33:32 | MIloš Reagovat
?
Tohle je nejhorší varianta jaká mohla vzniknout. Podvozek spíš na silnice 3 třídy a ke sportu má hodně daleko. Však škoda u OII udělala hodně úprav na podvozku a motor konečně nahradili 2l. Sortiment a cena náhradních dílů? To jako na jiné značky nejsou náhradní díly?
14.12.2007 | 11:16:28 | John Reagovat
Octavia
Super motor na katastrofalnom podvozku,....mal som pozicanu O1 r.v.99, len na zopar dni, motor tdi dobry ale jazdne vlastnosti oproti mojej almerke (N15-1.4), naozaj pod uroven. Technici predsalen ulozili velku "kasnu" na maly podvozok....vela stastia
14.12.2007 | 00:47:22 | jano Reagovat