Vložit recenzi
Škoda Octavia
419 000,- Kč
Škoda Octavia
54 900,- Kč
Škoda Octavia
428 700,- Kč
Škoda Octavia
349 999,- Kč
Škoda Octavia
499 000,- Kč
Škoda Octavia
175 000,- Kč
Škoda Octavia
349 900,- Kč
Škoda Octavia
509 000,- Kč
Škoda Octavia
315 000,- Kč
Škoda Octavia
449 999,- Kč
Škoda Octavia
799 900,- Kč
Škoda Octavia
609 900,- Kč
Škoda Octavia
339 000,- Kč
Škoda Octavia
629 000,- Kč
Škoda Octavia
599 000,- Kč
Škoda Octavia
164 800,- Kč
Škoda Octavia
99 999,- Kč
Škoda Octavia
125 000,- Kč
Škoda Octavia
584 900,- Kč
Škoda Octavia
50 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Škoda Octavia
pokračování
V 80.tis km- tzn. v mém případě 3 a 1/2 roku provozu mi po zimě začaly reznout na dvou místech páté dvěře ( kombi )
Právě odesláno jako zárruční oprava ke schválení do M.Boleslavi, tak uvidíme, jak dopadnu ( záruka 10 let na prozezivění... )
29.04.2006 | 18:56:53 | Dušan Reagovat
Doplnění recenze:
Tak se musím po delší době ozvat a napsat "sám sobě" komentář:
T.č. má auto najeto cca 76 tis km, mám jej 2,5 roku. těsně před 3-tím rokem věku auta jsem měl během krátké doby následující potíže:
1. odešel mi přerušovač blikačů
2. odešla mi vodní pumpa !!!
3. odešel mi termostat !!!
4. už jsem si zvykl, že ve velkých mrazech mi křičí kontrolka chladicí kapaliny, ačkoliv je ji tam dost ( řešeno v diskuzi na forum www.octaviaclub.cz ), takže asi na jaře očistím kontakty a bude vše zas o.k.
5. spotřeba nadále slušná- jezdím denně 50 + 50 km mimo obec - v létě kolem 6 litrů / 100km, v zimě te´dka ve velkých mrazech max. 6,5 l/100km.
6. pořád mi něco drnčí asi v pátých dveřích - podložka se SPZ-tkou ?! nevím
14.02.2006 | 16:13:58 | Dusan Reagovat