Vložit recenzi
Toyota Corolla
309 000,- Kč
Toyota Corolla
309 000,- Kč
Toyota Corolla
279 900,- Kč
Toyota Corolla
455 000,- Kč
Toyota Corolla
352 800,- Kč
Toyota Corolla
479 000,- Kč
Toyota Corolla
249 000,- Kč
Toyota Corolla
619 000,- Kč
Toyota Corolla
1 543 000,- Kč
Toyota Corolla
1 799 000,- Kč
Toyota Corolla
448 000,- Kč
Toyota Corolla
420 000,- Kč
Toyota Corolla
234 999,- Kč
Toyota Corolla
79 998,- Kč
Toyota Corolla
389 000,- Kč
Toyota Corolla
449 900,- Kč
Toyota Corolla
389 800,- Kč
Toyota Corolla
485 000,- Kč
Toyota Corolla
549 900,- Kč
Toyota Corolla
360 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Toyota Corolla
no
Obyčajne mi trvá čítanie, pri takejto dĺžke príspevku cca. 10-15min.
Tento mi trval 55min. prerušovaný kŕčami, slzami, plačom cez rehotom.
Toto by mali hrať v Národnom divadle.
10.11.2014 | 21:04:02 | mojzo | 85.163.249.* Reagovat
Corolla
Tak Rollku jsme proadal kamarádovi v ca. 280kkm. Ano, byl to vůz, který jsem si mohl dovolit prodat známému. To hovoří za všechno.
Moje další recenze, na Dodge Grand Caravan, snad bude brzo zobrazena.
04.05.2014 | 02:32:42 | Jelass | 188.75.128.* Reagovat
spolehlivost,, a o tu právě jde...
Toyota je Toyota nic není nemožné olééé...a fabka?? :DD ta ji nesahá ani po blatníky.
01.02.2012 | 10:46:32 | stafík | 85.135.92.* Reagovat
RE: spolehlivost,, a o tu právě jde...
Ano nesahá ani po blatníky.Ve spotřebě oleje 1l na 1000 km určitě.Ale to je jistě špatným mechanikem co tam nalil polosyntetiku.Určitě to potom žere víc oleje chacha. Jinak Toyota je Toyota máš pravdu auto jako každé jiné se svými klady a zápory asi tak.
02.02.2012 | 06:14:03 | m | 89.111.98.* Reagovat
RE: spolehlivost,, a o tu právě jde...
Za to,že tomu šlapali po krku za studena nebo měnili olej za hranicí nutné výměny popř.nekvality oleje nemůže značka ale uživatel ty šmoulo...mám ten samý model s porcí skoro 200 000 km spotřeba oleje téměř nulová leju polosyntetiku 10W40 Castrol a nemám problém...a o spolehlivosti tohoto vozu není třeba psát kdo vlastní sám ví :DD....a co se fabky týče má zkušenost a recenze uživatelů mluví za vše!!!
A ještě něco 100 lidí 100 názorů.....Tak asi tak :D
02.02.2012 | 15:24:59 | Stafík | 85.135.92.* Reagovat
RE: spolehlivost,, a o tu právě jde...
hlavne ze fabka 1,4 olej vuuubec nezere)))))) nenech se vysmat, srovnavat spolehlivost tojky a skody (penez) fakt nelze
16.08.2012 | 05:19:43 | FERENC | 81.201.60.* Reagovat
RE: spolehlivost,, a o tu právě jde...
corolla E11 rv 1997-2000 s motorem 4E-FE 1332cm 63kw 120nm /ne vvti/ olej nezere vubec a pak to porovnej z Fabii /auto pro hlupaky/
21.08.2012 | 12:55:02 | Libor | 194.160.34.* Reagovat