Vložit recenzi
Volkswagen Polo
49 999,- Kč
Volkswagen Polo
29 900,- Kč
Volkswagen Polo
549 000,- Kč
Volkswagen Polo
279 900,- Kč
Volkswagen Polo
129 900,- Kč
Volkswagen Polo
59 999,- Kč
Volkswagen Polo
149 900,- Kč
Volkswagen Polo
189 900,- Kč
Volkswagen Polo
119 000,- Kč
Volkswagen Polo
385 000,- Kč
Volkswagen Polo
229 900,- Kč
Volkswagen Polo
509 000,- Kč
Volkswagen Polo
370 000,- Kč
Volkswagen Polo
59 000,- Kč
Volkswagen Polo
229 900,- Kč
Volkswagen Polo
58 000,- Kč
Volkswagen Polo
259 000,- Kč
Volkswagen Polo
559 000,- Kč
Volkswagen Polo
53 000,- Kč
Volkswagen Polo
79 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Volkswagen Polo
Polo:
Chcem sa spýtať mam VW Polo 1,4 benzín r.v.98.Vymenil som olej, filter,a keď je motor studený tak je vsevše v poriadku jak sa zahreje na pracovnú teplotu tak sa rozsvieti kontrolka mazania.Dal som tam olej 10W40 a povedali že to davaju aj do Golfa.Moja otázka je spatny olej alebo čidlo.
08.12.2018 | 08:49:34 | Milan Chudo | 185.165.37.* Reagovat
Stěrače
Předem řikám nejsem VW maniak, ale hoby-mechoš. Mám 9N3 2009 1,4 MPI 59kW. Ten samej problém byl očekáván a taky nastal v 140tkm po 5 letech. Není až tak třeba měnit táhla, stačí je jen rozebrat vyčistit a namazat, dřív, než se usmaží motorek, taky časté opakovanej jev, když zustanou zadřeny táhla. Činnost včetně demontáže, vyčištění, namazání a montáže mi zabrala přesně hodinu a neznačkovymu, hlavně rozumnymu mechanikovi určitě ne víc. Je to starší druhotně nedomyšlené VW zlepšovák, týkající se nižších tříd u VW koncernu tj Fóbie, Pola, Cordoby, Ibiza, atd, dokonce na svým druhym voze 2012 Citigo jsem našel ty samy táhla. Hřídele stěračů jsou zezhora těsněné O-kroužkem a když to někdo na prohlídce dle plánu maže, tak tam nimi běžně používané olej místo vazeliny nezateče o vazelíně ani nemluvim, druhej prušvih je, že jsou tam hliníkovy trubky s 2 mosaznyma kluznyma ložiskama na každou hřídelku a mezi nima je moc malej prostor na ztuhlej tuk z výroby a lehkou povrchovou korozi hliníku. Jojo, není nad stary, klasicky tlakovy mazničky na vazelinu.
Add Alternátor: Běžná věc i v jiných vozech. Je duležity v jak moc prašných podmínkách se jezdí a jestli se třeba někdo o nej moc nestará třeba vysokotlakym čističem atd. Repas neznamená častou závadu ani u nového modelu ale rozumny, logicky, ekologicky a ekonomicky řešení, tyhle altíky jsou v mnoha už starších VW modelech a je to při dobrym provedení stejně dobře fungující záležitost, jako prvovýroba.
Add Servo: To je system co se týká ztráty energie opravdu nešťastnost, která mě ještě ani unikem oleje, ani ložiskama či uhlíkama čerpadla netrápí. Na nových modelech je řešená už jen elektromotorem (Elektrika/Pohyb) přímo na hřeben nikoli elektronicky spínaným elektročerpadlem s obrovskym proudovym odběrem, že při slabší baterce a volnoběhu pohasíná i světla, velkyma ztrátama síly (Elektrika/Olej/Pohyb) a klasickym přepouštěcím ventilem na hydrohřeben.
Add elektrika: No comment. Je to sice věc pohodlná, ale nedá se jí věřit. Nikde.
Přeju dobré večer.
24.06.2014 | 22:12:42 | Tomáš | 88.100.196.* Reagovat
RE: Stěrače
Ještě já:
Žárovky
Nekupuj noname H7 za 2Eura. Osramky v přepočtu za 6Eur, co jsem koupil u nás v ČR jako druhy žárovky od výroby, mě drží zatím cca 2 roky a cca 60tkm.
24.06.2014 | 22:21:32 | Tomáš | 88.100.196.* Reagovat