orientačně v EUR:35 173,- €
Možnost splátkového prodeje
7 rychlostních stupňů, LED adaptivní světlomety, přední světla LED, automatické přepínání dálkových světel, denní svícení, boční nášlapy, digitální přístrojový štít, digitální příjem rádia (DAB), USB, AUX, 7x airbag, deaktivace airbagu spolujezdce, hlasové ovládání palubního počítače, dotykové ovládání palubního počítače, zatmavená zadní skla, el. sklopná zrcátka, GPS zabezpečení, plnohodnotné rezervní kolo, reg.rychl.ze sv.
první majitel, servisní knížka, koupeno v CZ
K260322. Výjimečný Nissan Navara s výkonným motorem 2.3 dCi 140kW v luxusní výbavě Tekna a s provedením karoserie pick up (Double Cab) je připraven pro nová dobrodružství. Vůz je původem z CZ a po prvním majiteli, což podtrhuje jeho jasnou historii. Samozřejmostí je servisní knížka. Moderní výbava zahrnuje 360° monitorovací systém, brzdový asistent, nouzové brzdění či regulaci rychlosti při jízdě ze svahu. Tento spolehlivý vůz je v dobrém technickém stavu. Nabízíme možnost financování a úvěr je možný. V ceně je zahrnuta platná tovární záruka, která potvrzuje vysokou kvalitu vozidla. Pohon všech kol 4x4 a automatická převodovka zajistí skvělou ovladatelnost i komfort v každém terénu. Kvalitní interiér poskytuje maximální pohodlí pro celou posádku při práci i volném čase. Jedná se o špičkový pracovní stroj i rodinný vůz v jednom..
Údaje obsažené v této kartě vozu mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.
Autocentrum DAVO CAR - Až 1400 prověřených vozů
Olbramovice 203, 25901, DAVO CAR Olbramovice 203 Votice, Česká republika