Jak vyhledat vůz

Sháníte nové nebo ojeté auto, motocykl nebo jiné vozidlo? Pak je server CARS.CZ tím pravým místem pro vás.

Nabízíme vám stručný návod jak mezi desetitisíci inzeráty najít ten správný

RYCHLÉ HLEDÁNÍ

Na hlavní stránce CARS.CZ je k dispozici zjednodušený formulář pro rychlé vyhledání vozidel. Zde můžete specifikovat typ vozidla (osobní, nákladní, motocykl apod.), značku a model, rok výroby a cenové rozpětí hledaného vozu.

Tento typ vyhledávání je určený spíše pro náhodné návštěvníky, nebo uživatele, kteří se teprve seznamují s internetem. Pro opravdové profíky je tu další typ hledání - rozšířené vyhledávání.

ROZŠÍŘENÉ (PODROBNÉ) HLEDÁNÍ

Tento typ vyhledávání vám umožňuje nejpodrobněji specifikovat jaké hledáte auto. Je rozšířením formuláře rychlého hledání z hlavní stránky CARS.CZ. Kromě základních údajů zde můžete zadat všechny další relevantní údaje o hledaném vozidle. Můžete upřesnit údaje o modelu (např. 1.9 TDI), vybrat karoserii, počet dveří, palivo a stav tachometru.

Dále je možné vybrat požadovaný výkon a objem motoru, barvu karoserie, nebo umístění vozidla s ohledem na vaše bydliště.

Můžete také omezit hledání pouze na nová nebo předváděcí vozidla, případně auta s odpočtem DPH, bouraná auta nebo třeba tuningové vozy.

Dále je možné určit, jakou výbavu má mít hledaný vůz (např. ABS, Tempomat, Alu Kola nebo Zámek řadící páky).

Vyhledané inzeráty si můžete nechat setřídit podle Ceny, Značky, Roku výroby, Najetých kilometrů nebo typu karoserie. Pokud vám nevyhovuje standardní řádkové zobrazení nalezených vozidel, můžete si místo toho nechat zobrazit grafické náhledy jednotlivých vozidlel.

Nalezená vozidla je dále možné mezi sebou porovnávat v přehledné tabulce, zobrazující všechny důležité vlastnosti porovnávaných inzerátů, nebo si je můžete uložit pro pozdější dobu na vlastní virtuální "parkoviště".

AKČNÍ NABÍDKY

Vždy toužíte získat něco navíc? Pak si určitě nenechte ujít na hlavní stránce CARS.CZ odkaz na "Akční nabídky". Vozy, které se Vám zde zobrazí, patří k tomu nejzajímavějšímu co vám můžeme nabídnout. Najdete zde nejpopulárnější inzeráty z naší databáze, vozy se slevou, referentské vozy, nebo ověřené ojeté vozy, které prošly náročnou kontrolou u značkových prodejců.

NENAŠLI JSTE CO HLEDÁTE?

Přes veškerou vaší snahu se vám stále nedaří najít vámi hledané vozidlo? Pak je možné, že jste to "přehnali" s vyhledávacími kritérii. Zkuste odstranit z vyhledávacího formuláře některé méně důležité výbavy, nebo nechte prázdné políčko "Upřesnění modelu" v rozšířeném vyhledávání. Prodávající také někdy nemusí správně vyplnit karoserii, takže pokud hledáte například auto kategorie MPV, zkuste zadat karoserii "Rodinné", nebo karoserii vynechat úplně. Získáte tak sice nepřesnější výsledky hledání, ale je možné že mezi vyhledanými inzeráty bude vámi požadovaný vůz.

Někdy je dobré se podívat i do vedlejších kategorií, například dodávky někteří uživatelé zadávají nesprávně do osobních vozidel místo do užitkových a podobně. Pokud hledáte nějaké méně běžné vozidlo, nebo exotickou značku, tak se podívejte také do nabídky "Jiné / Ostatní", zda nebudete mít úspěch zde.

Někdy se také vyplatí si pro vytoužené vozidlo zajet na "druhý konec" republiky, tak pokud nejste spokojení s nabídkou inzerátů z vašeho okresu, zkuste se podívat i kousek dál. V takovém případě se však před tím než se vydáte na prohlídku vámi vybraného, ale vzdáleného vozidla, domluvte s prodávajícím. Nabízené vozidlo už může být mezitím prodáno a vás by v takovém případě čekalo nejspíš zklamání.

Stále nejste spokojený s nabídkou vozidel, které můžete nalézt na serveru CARS.CZ? V takovém případě vám doporučujeme podívat se do sekce "Bazary a autosalony". Zde si můžete zobrazit prodejce vozidel podle jejich specializace na značku a obrátit se s vaším požadavkem přímo na ně.

Pokud nechcete ztrácet čas obvoláváním autodealerů, můžete také využít možnosti zadat si na našich stránkách "poptávku". Vámi specifikované údaje zůstanou v naší databázi uložené po dobu nejméně 30 dnů a pokud se v této době objeví vámi poptávané auto, tak vás budeme automaticky informovat.

Informace o tom, že poptáváte nějaké konkrétní vozidlo bude zároveň předána našim smluvním partnerům, kteří vás mohou sami konktaktovat e-mailem s vlastní nabídkou.

Vaše poptávka je samozřejmě nezávazná a zcela ZDARMA.