Nabídka pro firmy

Naše společnost se věnuje provozování automobilových inzertních serverů už 10 let. Jsme aktivní nejen v České republice a na Slovensku, ale v lednu 2010 jsme spustili sesterský web CARS.RS v Srbsku. Za dobu našeho působení se server CARS.CZ stal jedním z nejúspěšnějších auto serverů u nás.

Pokud vaše společnost provozuje autobazar nebo autosalon, případně se zabývá dovozem vozidel, či obchoduje s náhradními díly, můžeme vám nabídnout ověřené a kvalitní služby. S námi lépe překonáte období ekonomických turbulencí, protože vám přivedeme více zájemců o vaše vozy a další vaše produkty.

V roce 2008 jsme se stali součástí středoevropského netmediálního domu Centrum Holdings. Od dubna 2016 je naše společnost součástí mediální skupiny VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., jejíž obchodní název je od 1. 7. 2016 změněn na VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Naše návštěvnost je pravidelně auditována v rámci nezávislého výzkumného projektu NetMonitor společnosti MEDIARE SEARCH. [http://www.netmonitor.cz/] Toto vysoce kvalitní datové měření návštěvnosti internetu je de facto standardem všech významných firem na českém internetu a jeho výsledky jsou všeobeně uznávané všemi zadavateli internetové reklamy. Garantem projektu je Sdružení pro internetovou reklamu (SPIR).

Inzerujte s námi v síti úspěšných motoristických serverů (CARS.CZ, AUTO.AKTUALNE.CZ, AUTOMIX.CZ, AUTO.ATLAS.CZ, MASCUS.CZ, AUTORECENZE.CZ, AUTO.RYCHLE.CZ a dalších). Postaráme se kompletně o vaší autoinzerci na internetu. Kromě řádkových foto inzerátů s možností zvýraznění Vám nabízíme bezplatný software pro správu vaší auto inzerce, který vám usnadní vkládání vaší inzerce nejen na naše servery.

Vaše data umíme také importovat z konkurenčních serverů, z bazarnických programů AUTOSOFT a TEAS nebo z vašich vlastních databází. Provozujeme také XML-RPC server pro vzdálený přístup k vašim inzerátům. To umožní vašim programátorům pracovat s inzeráty přímo na našich serverech. Můžete si tak nechat vytvořit softwarové řešení na míru, které uspokojí i vaše nejnáročnější požadavky.

Rádi se také postaráme o vaše internetové stránky, včetně výroby www stránek profesionálními grafiky za příznivé ceny.

Nabízíme vám za velice výhodných podmínek kompletní správu vaší internetové domény. Pojem doména označuje mezinárodní právo používat určitou internetovou adresu (např. www.cars.cz). Platí se každoroční poplatek národnímu registrátorovi - jedná se o jiný subjekt než naše společnost, ale veškeré formality vyřídíme za vás.

Postaráme se o také hosting vašich stránek. Pojem Hosting označuje fakt, že vaše existující internetová doména bude fungovat a bude přístupná návštěvníkům. Nabízíme vám hosting na našich dedikovaných Linuxových serverech (pro zákazníky, kteří dávají přednost serverům s operačním systémem Windows, máme i tuto variantu). Nabízíme podporu skriptování (.PHP, .ASP, .NET) a databáze (MySQL). Samozřejmostí je FTP přístup, antivirová kontrola a zaručená dostupnost 99,7%. Bezpečný provoz našich serverů zaručuje nejen umístění ve střeženém, technicky vyspělém hostingovém centru jednoho z nejvýznamějších internetových hosterů v ČR, ale také neustálý dohled našich techniků.

Zajistíme také správu vaší elektronické pošty. Ke každé internetové doméně, kterou provozujeme, patří i provoz mailového serveru a ochrana antivirové a antispamové kontroly se postará o odfiltrování nevyžádané pošty a zabrání příjmu škodlivého software.

Obvyklým požadavkem našich zákazníků je také možnost zobrazování kompletní nabídky nabízených automobilů na vlastní internetové doméně. Tato služba je u nás samozřejmostí. Za nízký jednorázový poplatek zpracujeme propojení vaší inzerce u nás s vašimi www stránkami, ať už jsou hostované přímo u nás, nebo kdekoliv jinde. Tento poplatek platíte pouze jednou. Další pravidelný provoz už je zcela zdarma.

Propojení www stránek je zpracované tak, aby vizuelně zcela zapadlo do grafiky a barevného uspořádání vašich stránek, takže návštěvník nepozná rozdíl mezi tímto propojením a zbytkem vašich stránek.

Pokud vám běžná auto inzerce nestačí, tak vám můžeme nabídnou další produkty jako jsou bannery, zvýraznění inzerátů, top nabídky apod. přesně podle vašich požadavků.

Máte-li zájem o spolupráci s CARS.CZ, nebo chtete-li získat bližší informace o cenách našich služeb, kontaktujte nás zcela nezávazně v pracovní době od 8.00 - 16.30 hodin na telefonním čísle +420 777 11 22 56 nebo kdykoliv na e-mailové adrese: info@cars.cz.

Bude nám ctí stát se vaším spolehlivým partnerem.