Soukromé inzeráty

Na serveru CARS.CZ zveřejňujeme inzerci profesionálních obchodníků s automobily (autobazary a autosalony), ale také soukromé autoinzeráty.

Soukromý inzerát si zde může podat každá fyzická nebo právnická osoba, která se v rámci své činnosti nezabývá prodejem nebo dovozem nových nebo ojetých automobilů.

Pokud provozujete autobazar, autosalon nebo dovoz vozidel, klikněte zde.

Cena soukromé inzerce na CARS.CZ je 50,- Kč na 14 dní. Platbu je možné uskutečnit velmi jednoduše - zasláním tzv. PREMIUM SMS z vašeho mobilního telefonu. Upozorňujeme na to, že některé telefony mohou mít zablokované odesílání zpoplatněných SMS. Bývá to časté zejména u firemní telefonů. V takovém případě je však možné odeslat SMS z jiného telefonu.

Přesné instrukce ohledně SMS platby se vám zobrazí po vložení soukromého inzerátu do naší databáze. Na telefonní číslo, uvedené v těchto instrukcích, pak stačí odeslat SMS s číselným kódem vaší platby. Zároveň vám odešleme potvrzovací e-mail na vaší e-mailovou adresu, kde budou tyto instrukce uvedeny také.

Váš inzerát bude zveřejněný přibližně za 3 hodiny od jeho pořízení. Tento čas je vyhrazen pro ověření inzerátu našimi administrátory. Ověřování probíhá každý den v době od 9:00 do 18:00 hodin. Pokud svůj inzerát podáte po této pracovní době, dojde k jeho autorizaci následující den ráno.

Počáteční platnost inzerátu, která je 14 dní, může být libovolně prodloužena zasláním další SMS platby. Až se bude blížit konec platnosti vašeho inzerátu, vyzveme Vás e-mailem k jeho prodloužení. Pokud byste zapoměli i přes toto upozornění svůj inzerát prodloužit, dojde do dvou dnů k jeho automatickému vyřazení z naší databáze. Můžete si samozřejmě poté založit váš inzerát znovu.

Pokud naopak chcete svojí šanci dále zvýšit, tak máte možnost zaslat dodatečnou SMS v ceně od 79,- Kč pro zveřejnění vašeho inzerátu také na dalších námi podporovaných auto serverech. Jedná se o weby AUTOMIX.CZ a AUTORYCHLE.CZ . Tuto možnost vám určitě doporučujeme.

Ke každému vašemu soukromému inzerátu můžete zadat až 15 fotografií prodávaného automobilu a po celou dobu platnosti se můžete přihlásit k vašemu inzerátu na CARS.CZ a změnit tak například jeho cenu, nebo upřesnit další inzerované údaje.

Přejeme mnoho úspěchů při prodeji vašeho ojetého auta prostřednictvím serveru CARS.CZ