Nissan Leaf, prodám Nissan Leaf, prodej Nissan Leaf - CARS.CZ
 Osobní
Terénní
X
Nissan
Leaf
X
V provozu od - do: Cena vozidla od - do: Upřesnění modelu (např. TDI): Stav tachometru: Karoserie: Palivo: Počet dveří, počet sedadel: Výkon motoru od - do: Objem motoru od - do:


+ Výbava vozidla
+ Rozšířené parametry


Nalezené inzeráty


Prodám Nissan Leaf Elektromobil, Automat 340 000,- Kč
Nissan Leaf Elektromobil, Automat V prov. od 2012, 40 079 km
, hatchback
, 80 kW (109 PS)
     


Prodám Nissan Leaf Elektromobil+Automat+klima 349 900,- Kč
Možnost splátkového prodeje Možnost odpočtu DPH
Nissan Leaf Elektromobil+Automat+klima V prov. od 2014, 99 000 km
Elektro, hatchback
1 000 ccm, 80 kW (109 PS)
     


Reklama

Prodám Nissan Leaf Elektromobil, Automat, ČR 380 000,- Kč
Nissan Leaf Elektromobil, Automat, ČR V prov. od 2013, 34 986 km
, hatchback
, 80 kW (109 PS)
     


Prodám Nissan Leaf 80 kW Zero emission 409 900,- Kč
Možnost splátkového prodeje
Nissan Leaf 80 kW Zero emission V prov. od 2015, 20 200 km
Elektro, hatchback
1 ccm, 80 kW (109 PS)
     


Zobrazeno 1-4 (z celkem 4)

  • Možnost odpočtu DPHMožnost odpočtu DPH
  • přenechání splátkového prodejePřenechání splátkového prodeje
  • možnost splátkového prodejeMožnost splátkového prodeje
  • Zvýhodněné splátkové financováníZvýhodněné splátkové financování

Nissan - historie značky auta

Nissan je mezinárodní výrobce aut a trucků se sídlem v Japonsku. V minulosti vyráběl vozidla pod značkou Datsun. Kořeny společnosti Nissan sahají do roku 1914. V roce 1999 uzavřel Nissan alianci s firmou Renault. Nissan se silně angažuje ve výrobě elektromobilů.
Nissan je japonská automobilka a v Japonsku je druhým největším automobilovým výrobcem. Poté co vznikla aliance s francouzským Renaultem, patří k nejsilnějším výrobcům na světě. Vzhledem k tomu, že Nissan v poslední době razantně restrukturalizoval celou svou výrobní i prodejní síť a na trh dodává stále nové a hlavně velmi atraktivní modely aut, se zařadil i mezi nejziskovější automobilky. Více než třetina vozů je vyráběna mimo Japonsko, a to v 17 zemích po celém světě. Továrny ve Španělsku a Velké Británii patří k nejvýznamnějším japonským automobilkám v Evropě a kryjí většinu evropských prodejů Nissanu. Díky širokému sortimentu osobních i užitkových vozidel patří Nissan mezi pouhé čtyři světové automobilky s kompletním výrobním programem.
Počátky automobilů Nissan se nesou až do roku 1914, kdy byl vyroben první vůz s desetikoňovým dvouválcem. Vozidla tehdy nesla značku DAT, podle počátečních písmen zakladatelů společnosti Kwaishnsha Motor - Den, Aoyama a Takeuchi. Do roku 1931 byla vyrobena dlouhá řada nákladních vozů. Poté se rozhodlo, že se rozšíří výroba i o osobní vozy a k původnímu jménu se přidala koncovka Sun, což znamená v překladu slunce. Značka Datsun znamená vozy Dat ze země vycházejícího slunce. Kvůli výrobě automobilů Datsun byla založena společnost Nissan Motor Co, jejímž výhradním vlastníkem se o rok později stala firma Nihon Sangyo. Od jejího jména je také odvozena později užívaná značka Nissan.
Nissan - historie značky auta (dokončení článku)  »