Motocykly
Čtyřkolky
X
Yuki
RMC-125
X
V provozu od - do: Cena vozidla od - do: Upřesnění modelu (např. TDI): Stav tachometru: Karoserie: Palivo: Počet dveří, počet sedadel: Výkon motoru od - do: Objem motoru od - do:


+ Výbava vozidla
+ Rozšířené parametry


Nebyla nalezena žádná vozidla odpovídající Vašemu výběru.

Yuki - historie moto značky

Yuki je čínský výrobce skútrů, mopedů a motocyklů a čtyřkolek. Skútry této značky patří na českém trhu k nejprodávanějším. Yuki vyrábí motocykly už 50 let. Řadu komponentů vyrábí Yuki v licenci renomovaných japonských motocyklových značek.
Yuki je čínský výrobce skútrů, mopedů a motocyklů. Jedná se o nejznámější čínskou značku motocyklů, která má za sebou již 50 let úspěšné historie. Yuki nakupuje řadu svých komponentů od renomovaných výrobců. Takže u této značky můžete narazit například na licencovaný motor Suzuki Marauder.
Tato značka patří na českém trhu k nejprodávanějším. V nabídce Yuki kromě motocyklů můžeme nalézt také výkonné čtyřkolky (ATV) nebo gumové čluny YUKI Marine.
V České republice se dnes běžně nabízí asijské motocykly různých značek, které nepocházejí z motockyklové velmoci Japonska. Tyto stroje zpravidla nemají dobrou pověst co se týče kvality, ale mnozí oceňují jejich nízkou cenu. Čínská značka Yuki však patří mezi ty výrobce, kteří za dobrou cenu nabízí také rozumnou kvalitu.
Když se řekne Yuki, tak si mnoho lidí tuto značku spojí převážně se skútry. Mezi zástupce modelů v tomto segmentu patří řada skútrů do 50 ccm. Například YUKI 50 Tour, který má čtyřtaktní motor a je homologovaný pro dvě osoby. Desetipalcové disky kol tohoto skútru jsou vyrobené z hliníkové slitiny.
Sportovní skútr představuje model YUKI 50 Fairy, který má 12 palcová kola a pohání ho výkonný čtyřtaktní motor. Samozřejmostí je elektrický strartér, spolehlivý brzdový systém s přední kotoučovou brzdou a přední a zadní blinkry vybavené moderními LED diodami. Tento skútr výrobce nabízí také v provedení s motorem o obsahu 125 ccm.
YUKI 50 Race je dalším nabízeným modelem tohoto výrobce. Jedná se o sportovní skútr střední třídy, který je snadno ovladatelný.
Mezi další modely skútrů Yuki patří například Yuki 50 Quick nebo Yuki 50 Matrix, nebo Yuki 50 New Speedy.
Yuki však nabízí i další typy motocyklů, jako například nakedbike, enduro, moped, nebo chooper.
Yuki - historie moto značky (dokončení článku)  »