Recenze Fiat Multipla
“Spolehlivý parťák do rodiny - nežere - nekecá a slouží!”

Autor recenze: Milan všechny recenze tohoto autora

Rok výroby:2001 Typ motoru:1,9 JTD Stav km při koupi:120 000 km Stav km nyní:138 000 km Způsob řazení:manuál Jak dlouho auto používáte? 3 roky Palivo: Diesel Průměrná spotřeba: 5,5 l/100 km Vloženo: 4. 12. 2014

Hodnocení inzerátu: 18 Hodnocení recenze

Hodnocení vozidla autorem 9.2

Spolehlivost

9
 

Jízdní vlastnosti

9
 

Komfort

9
 

Provozní náklady

10
 

Náhradní díly

9
 
(1 = neuspokojivá!, 10 = vynikající!)

Informace od autora recenze

Koupili byste další auto tohoto výrobce? ano

Silné stránky

design
spolehlivost
spotřeba

Slabé stránky

barva na plastech v interiéru
termostat vody

Závady a opravy na autě

plasty v interiéru, termostat


Hodnocení a zkušenosti s autem

Multiplu jsem vždycky chtěl, jsem v té půlce lidí, kterým se její design opravdu líbí. Nakonec se povedlo a koupili si ji rodiče :o)
Máme pravděpodobně nejlepší motorizaci 1,9 JTD. Výhodou auta je rozhodně jeho prostornost a funkčnost. Auto má spoustu odkládacích přihrádek, šest sedadel, z čehož obě prostřední se dají jedním zmáčknutím změnit na odkládací stolky s místem pro nápoje.Všechny sedačky se dají velmi jednoduše – dvěma tahy vyndat a máte v mžiku naprosto rovnou plochu. „Kačeří“ čumák má vsazena dálková světla, která perfektně osvětlují noční cesty.
Auto má v zásadě dvě běžné závady. První jsou plasty v interiéru. Nevím co používali italové za nástřik, ale ten je snad ve všech autech totálně v háji a hodně kazí dojem z vnitřku. Není proč zoufat – já jsem si plasty rozdělal, od kapličky po madla a vše jsem jednoduše obrousil a nastříkal – stačila barva ve spreji se základovou pro plasty.
Druhý problém na který Multipla opravdu trpí je termostat vody. Často odchází a originál vychází na 2800,-. V replice to není o moc lepší. Naprosto jednoduché a funkční řešení – koupit hadicový termostat pro Renault 5, který stojí 130Kč a fouknout ho do hadice před původní termostat.
Za malé peníze získáte výborné a spolehlivé auto a popravdě – i za ty prachy vzbuzujete dost pozornosti. Často se nám stane, že na nás na křižovatce mávaj děti z autobusu, nebo při návratu k autu vidíme lidi, jak zvědavě obcházej a prohlíží si. Spoustu z nich přitáhne „kačeří“ čumák a když přijdou blíž, jsou překvapení barevnou textilní palubní deskou (v našem případě modrou včetně sedadel), velkým prosklením a atraktivním interiérem. I proto je v Muzeu moderního umění v New Yorku
Naše auto má nyní 13 let a pořád se nám líbí, a co se týká spotřeby, minulý týden jsme byli v Budapešti, 6 dospělých s bagáží, 80% po dálnici kde jsem držel rychlost na 140 km a průměrná spotřeba s plným osazením? 4,9l A cestu tam i cestu zpátky jsme jeli dá se říct v kuse až na čurpauzy a popravdě – mám třikrát dražší auto a z cesty bych byl unavenej a rozlámanej. Tady pěkně vidím kolem sebe a sedadla jsou pohodlná, i když jsou tři vedle sebe. Takže za sebe – vřele doporučuji jako výborné a spolehlivé rodinné auto!!!

Přečetli jste recenzi, teď ji můžete ohodnotit: Hodnocení inzerátu: 18


Komentáře uživatelů k recenzi Fiat Multipla

Vložit komentář

fiat multipla

kde se da koupit nejlevnejsi se zaplacenou ekodani.do 10 000kc.prosim poradte nekdo.dekuji petr svatos

22.06.2018 | 11:54:18 | pita19  | 85.163.64.* Reagovat

RE: fiat multipla

řekl bych, že možná na vrakovišti. Bez motoru.

22.06.2018 | 22:13:04 |   | 89.176.46.* Reagovat


 

 
 
Nahrávám obrázek...
 
X
  • Fiat Multipla