Vložit recenzi
Ford Focus
47 777,- Kč
Ford Focus
84 999,- Kč
Ford Focus
329 000,- Kč
Ford Focus
269 900,- Kč
Ford Focus
439 999,- Kč
Ford Focus
329 900,- Kč
Ford Focus
439 999,- Kč
Ford Focus
134 900,- Kč
Ford Focus
199 000,- Kč
Ford Focus
399 900,- Kč
Ford Focus
158 999,- Kč
Ford Focus
479 000,- Kč
Ford Focus
49 800,- Kč
Ford Focus
499 900,- Kč
Ford Focus
269 000,- Kč
Ford Focus
84 999,- Kč
Ford Focus
219 000,- Kč
Ford Focus
230 000,- Kč
Ford Focus
199 000,- Kč
Ford Focus
179 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Ford Focus
nazdarek II.
mimochodom mozem ohodnotit aj bezpecnost - Karoseria je ozaj solidna a pevna, pri nehode feldicka zrela na srotovisko, focus meni naraznik a o obrubnik sekol gumu. Z crash testu davam 5 hviezdiciek
09.04.2008 | 08:56:15 | Reagovat
RE: nazdarek II.
ťuknul jsem do baby v honda city škoda 62 tis. Ja si nepoškrábal ani nárazník. Mohu potvrdit.
07.12.2011 | 11:34:29 | karel | 78.136.139.* Reagovat
nazdarek
presne s tymto autom som jazdil asi rok, ten isty rokvyroby, kombi. Je to naozaj spolahlive auto, ked som ho dostal malo 176000 a po roku ma 230 000, menili sa tam akurat tycky stabilizatora, a to sedenie na ceste je ozaj perfektne, mam lepsie auta, ale s tymto kombickom som nevedel jazdit pomaly, auto vzdy robilo co som chcel az mi to nedalo a vzdy po nociach som rozbiehal do zakrut a vytahoval ručnu, kombiček vybral zakrutu idealne ako bez rucky akurat smykom... ani nepretocil zadok. Nic tam nebuchalo, neskripalo a to auto dostavalo nakladacku den co den - vyjazdy, opijacky, rychle presuny, jazdy mimo ciest. Spotreba ked som isiel ako dochodca tak kludne 5 - 6 litrov, max 8 - 9 ale to uz je umenie, skor debilita. Priestor na nizsiu strednu triedu na rozdavanie, klima silna, podla mna aj pekny design, lepsi ako novy focus. Akurat interier nezvlada a sedacky sa na par miestach paraju, ale normalnemu mozno vydria aj dlhsie. Motor + elektrika po 230 000 bez jedineho problemu.
09.04.2008 | 08:46:59 | Reagovat
mtb
Focus ten podvozok ani nema moc ladeny na tvrdo ale ma viacprvkove zavesenie kolies aj vzadu a to mu dodava asi najlepsie jazdne vlastnosti vo svojej triede takze prave v zakrute s nerovnostami sedi ako prilepeny a nema s tym problem.
09.04.2008 | 08:02:38 | chylo Reagovat
Jo, ale zase jsme se dozvěděli současně něco i o Vectře, Escortu a Sieře...
22.02.2007 | 23:02:13 | Vojta Reagovat
Čakal by som od človeka čo najazdil 25tis lepšiu recenziu... v zatáčkách sedí ... veď je známe že fokus má tvrdo ladený podvozok, ale čo pri nerovnostiach ...
22.02.2007 | 21:19:56 | mtb Reagovat
bohužel špinavý je občas každý auto. A když bude často jezdit na kartáče do myčky, tak nejen že bude občas špinavé, ale bude i na pořád hnusné a matné
22.02.2007 | 16:09:43 | Reagovat
good joke
Obcas je spinave
22.02.2007 | 06:55:19 | diego Reagovat