Vložit recenzi
Ford Fusion
30 000,- Kč
Ford Fusion
70 000,- Kč
Ford Fusion
59 800,- Kč
Ford Fusion
79 900,- Kč
Ford Fusion
75 000,- Kč
Ford Fusion
50 000,- Kč
Ford Fusion
38 999,- Kč
Ford Fusion
94 900,- Kč
Ford Fusion
75 000,- Kč
Ford Fusion
119 999,- Kč
Ford Fusion
77 000,- Kč
Ford Fusion
39 500,- Kč
Ford Fusion
55 000,- Kč
Ford Fusion
78 000,- Kč
Ford Fusion
69 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Ford Fusion
Stejný problém VW GOLF PLUS 1.4
Máme naprosto stejný problém, jen na VW. Jakmile jej člověk nechá stát na sluníčku, napodruhé, napotřetí.
09.04.2020 | 19:42:45 | miraoves | 80.188.83.* Reagovat
???
RS motor : 1,2HTP 12v je drak oproti 1,4 16v v FF on ten motor k te krabici nejde co...
08.12.2009 | 19:42:30 | laky Reagovat
ff
Mám ten samý problém,na první pokus nenastartuje ,ale na druhý pokus bez problému.Vservisu to svádí na špatný benzín.Brzo bude zima,tak se bude startovat bez problému.Prosím radte co s tím.
23.09.2009 | 10:25:53 | jajaford Reagovat
Tu nájdšeš o Fusione veľmi veľa info. Je to stránka fun klubu.
http://fusion.fordclubs.org/forum/index.php
Okamžitú spotrebu Fusion neukazuje. Dokonca sa môžeš dočítať, prečo Ti klesla spotreba na 14" pneumatikách. Veľa šťastných kilometrov.
25.10.2008 | 23:22:46 | axel Reagovat
Jezdím s Fusionem přes rok a neměl jsem problemy Vašeho druhu,jen můžu konstatovat,že spotřeba mi klesla skoro o litr po ujetí 10 000 nyní ukazuje počítač 6,8l.a motor jako by se probudil.Hlučnost se snížila ,mám nyní zimní pneu Sportiva 14 palců i s plechovýma diskama,kupoval ho jsem s Hankookem 15 palců litýma diskama jen nevím jak se dostanu v počítači na okamžitou spotřebu.
25.10.2008 | 23:12:58 | franta Reagovat
Když v práci parkuji, tak také na volném prostranství a s tímhle jsem se nikdy nesetkal. Dej vědět co to bylo...
30.08.2008 | 09:33:00 | breit Reagovat
fusion ebony 1.4
vlastnim vuz pres rok.stalo se mi to same.neresil jsem a jezdim.vice mi vadi ze klima hreje na pravou nohu a sterace zacnou pred ostrikovanim.take zapinani dalkovich mi nevyhovuje.ale pocit z jizdy mam dobry.zalezi na tom jaky byl vuz predtim.spotrebu mam 8,5l na dalky se snizi podle stylu jizdy.zdravim
15.08.2008 | 14:55:14 | dratenik Reagovat
reakce
díky všem,kdo se snaží poradit...jen mě mrzí,že např Riska si myslí,že mám první auto....jinak by neradil,jak startovat...závada se projevuje pouze ve velkých teplotách,nad 30stupňů...jinak startuji úspěšně na první pokus...
do Mazdy zajít nemohu,protože bych přišel o záruku...v RS jsem jednal s prodejcem,panem Vojířem a vše bylo v pohodě...takže pocit zatím ok...uvidíme co dál...po dovolené tam mám domluven další test a snad se vše podaří odstranit...takže ještě jednou díky všem za názory..Vašek
31.07.2008 | 19:40:16 | horvas Reagovat
Startování
Nová auta obsahují elektronická čerpadla benzínu. Se spadnutím benzinu to platilo u aut s karburátorem .
Správně by jsi měl zapnou zapalování , počkat pár vteřin, elektronické čerpadlo natlakuje benzín, a v poho nastartovat, jinak servis...
31.07.2008 | 10:20:09 | Riska Reagovat
RS Motor
Je to divny, ale urgoval bych to co nejvíc!!! Většinou jsi začnou vzpomínat čim by to bylo až po záruce! Možna zkus zajet opodál na Mazdu (Autoprofi) Tam jedou ve Fordech taky! Já když měl benz. 405, tak mi to cukalo, nejelo a to bylo neustále, to znám to je tohle čidlo, duhej zas tohe a třetí a ja jen lítal a neustále kupoval čidla za 400,- 800,- 600,- 3x na diagnostiku atd. a od té doby už jedině naftu a mam klid! Jinak jsem letos kupoval v RS Motoru Mondeo a mlel mi tam k tomu autu každej něco jiného, že jsem tam z nich neměl dobrej pocit! Jinak s Mondeem zatim spokojenost, hlavně s luxusnim podvozkem!!
P.S. Zase jsi mohl dopadnou hůř, za ty prachy jsi mohl mít Škodu Fabii 1.2 HTP drei cilinder
31.07.2008 | 09:16:06 | Petr.PB Reagovat
Asi to bude blbost, protože tyhle auta vynikají svojí spolehlivostí..k tvé závadě ti nic nepovím, jen vím, že dělat by to nemělo a tvrdě jdi po servisu, aby ti to spravili.
31.07.2008 | 09:15:18 | Reagovat