Vložit recenzi
Ford Fusion
30 000,- Kč
Ford Fusion
70 000,- Kč
Ford Fusion
89 000,- Kč
Ford Fusion
94 900,- Kč
Ford Fusion
75 000,- Kč
Ford Fusion
75 000,- Kč
Ford Fusion
59 800,- Kč
Ford Fusion
38 999,- Kč
Ford Fusion
55 000,- Kč
Ford Fusion
45 000,- Kč
Ford Fusion
119 999,- Kč
Ford Fusion
39 500,- Kč
Ford Fusion
69 000,- Kč
Ford Fusion
74 999,- Kč
Ford Fusion
78 000,- Kč
Ford Fusion
48 500,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Ford Fusion
autor recenze se pomatl
Fusion v zatackach sedi lepe nez Fabia to muze napsat jenom vul.
08.12.2009 | 19:31:42 | laky Reagovat
vrzanie
Mne nevrzgalo nič. Potom som nahodil deflektory a tie pri stiahnutom okne v určitej polohe mierne vrzgajú. Nie je to nič hrozné a ich nahodenie malo určite viac pozitív, ako negatív.
13.06.2009 | 00:11:21 | Reagovat
vrzání
Jsem také šťastným majitelem fusiona, najeto zatím pouze 6100km, ale už teď slyším silné vrzání sedačky řidiče a při nerovnostech vydává hluk také dekl od zavazadlového prostoru. Nijak to ale neřeším, protože jsem s FoFu velice spokojen :)
30.08.2008 | 09:18:10 | breit Reagovat
Auto pre dôchodcov a nie pre mladých ľudí?
Napríkla ja vôbec nie som starý. Chceli sme rodinné auto, tak sme si kúpili Fusion. Samozrejme, že to nie je auto na pretekanie, ale na pohodlné vozenie sa 2 dospelých a 2 puberťákov úplne vyhovuje. Dlhšie cesty absolútne bez problémov, slušný batožinový priestor a to, že je to krabicoid? To mi abso****tne nevadí, potrpím si na spoľahlivosť a v tom je Fusion dobrý. Viď posledné testy spoľahlivosti TUV. Pretekať s 18 - 25 ročnými "majstrami sveta" masírujúcimi si ego v jazdenkách nepotrebujem. Čo chcem obehnúť, bez problémov obehnem. Fusion je slušná voľba.
21.08.2008 | 21:03:59 | axel Reagovat
vyhřívané čelní sklo mají nejen fordy.mám to na staré laguně z r. 97 otec na meganu z 2000 a je to fajn věc
21.08.2008 | 16:38:56 | Reagovat
Frank se mýlí
Vyhřívané čelní sklo je super věc a není to kvůli zamlžujícím se oknům. Okna se mlží v jakémkoliv voze. Na vině je více faktorů. Kabinový filtr apod. Fusion není vůbec špatný vůz. Ocení jej lidé kteří nezávodí, chtějí prostorné auto v této kategorii. Podvozek není špatný, jen se auto více naklání, ale drží. Kufr boží protože nemá žádnou nakládací hranu.
užívejte si jej.
21.08.2008 | 15:36:37 | Radd Reagovat
Fordem tam a vlakem zpátky.
Vyhřívané čelní sklo Fordy musí mít, protože se jim mlží čelní skla. Jiná auta to nepotřebují. Už dávno je pryč doba, kdy Ford byla značka a něco znamenala. Stačí se podívat na slevy, které prodejci poskytují na nové vozy. Proč asi?
21.08.2008 | 15:16:20 | Frank Reagovat
Fusiona mám rok a nič nevŕzga. Spolahlivo funguje. Spotreba 6,8L od kúpy auta. Recenziu napíšem neskôr, zatiaľ má iba 15000 km. Mám aj Astru H r.v. 2007, tam vŕzga kryt popolníka, niečo od zadných pravých dverí a musel som meniť CIM modul. Inak na ňu nedám tiež dopustiť, prešiel som s ňou Európu krížom až k atlantiku veliká spokojnosť.
19.08.2008 | 21:53:12 | axel Reagovat
Fusion
Jsem také majitelem Fusiona (1.25) už rok a rozhodně v něm vždy bude něco vrzat. Ale mín než nám vrže ve tři roky staré Fiestě. Minimálně se ozívají páté dveře ale to se dá očekávat vzhledem k jejich velikosti. Jinak k ceně 1.4 Ebony v součastnosti 264 990.-! Před roke jem za tu cenu měl 1.25 v základní výbavě.(ABS,2AB,Centrál,VSŘ,)
19.08.2008 | 14:54:00 | Petr Reagovat
Miluju anonymy.
18.08.2008 | 13:57:10 | Jirka Reagovat
bože, dyť je to morálně zastaralé auto, furt ten stejný krabicový vzhled..pro důchodce možná, ale pro mladé lidi vůbec..
18.08.2008 | 13:49:36 | Reagovat
Uvnitř vozu opravdu nic nerezonuje a plasty sedí dobře. Měl jsem obavy z sestavení jednotlivých dílů, protože v autosalonu měli vystaveného Fusiona, který měl evidentní nedostatky. Dokonce bylo vidět odřený blatník u nárazníku, který byl pouze zalakován bezbarvým lakem. Při přejímce jsem si dal pozor na nedostatky. Ono to chce při jednání dát najevo, že člověk o tom něco ví a nenechá si vše líbit.
18.08.2008 | 12:07:54 | Jirka Reagovat
Fusion
Koncom minulého roka som aj ja uvažoval nad kúpou Fusiona. Nakoniec som kúpil Astru Classic II v rovnakej výbave a dokonca lacnejšie ako vtedy ponúkali Fusion. V prvom rade ma odradila veľkosť vnútorného priestoru.
Nedávno som bol opäť v showroome Forda a sadol som si do Fusiona. Zdalo sa mi, že plasty v interiéri sú nejaké rozhegané, napr. plast okolo radiacej páky som normálne rukou hýbal. Nerezonuje Ti nič v interiéri ?
Fusion sa mi však stále páči a je za veľmi dobrú cenu v dobrej výbave. Veľa šťastných km.
17.08.2008 | 13:14:54 | Sven Reagovat