Vložit recenzi
Honda Civic
855 800,- Kč
Honda Civic
179 999,- Kč
Honda Civic
329 000,- Kč
Honda Civic
239 999,- Kč
Honda Civic
99 800,- Kč
Honda Civic
108 000,- Kč
Honda Civic
89 999,- Kč
Honda Civic
88 000,- Kč
Honda Civic
299 900,- Kč
Honda Civic
284 999,- Kč
Honda Civic
174 877,- Kč
Honda Civic
91 000,- Kč
Honda Civic
85 000,- Kč
Honda Civic
35 000,- Kč
Honda Civic
360 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Honda Civic
Doplnění recenze II
Tak letos (2012) už mám auto devátým rokem, stále BEZ ZÁVAD! Opravovat jsem musel jen následky vlastní neschopnosti:
Svépomocí jsem vyměnil pravý přední světlomet (po lehkém ťuknutí do hromady sněhu) cena dílu z druhovýroby byla cca 2,5 tis. Kč.
Nechal jsem seřídit geometrii kol. Na dovolené jsem opět ťuknul pči parkování u rybníka přední nárazník, když jsem to svépomocně rovnal násadou od krumpáče, ulomil jsem vývod z čerpadla na ostřikovače. Použitý díl jsem koupil na ebay z Německa, tady v ČR je nabídka slabá a drahá.
Aktuálně najeto 86000 km, průměrná spotřeba dle počítače 6,2 litru.
20.09.2012 | 12:04:45 | RMIRA | 81.90.162.* Reagovat
prosba schéma a rady
kúpil som troj dverový civic 1.4 97 30000km pôvodný stav servis Honda zimu nevidel fakt cumeľ chcel by som si ho preto ošetriť je to škoda poprosil by som o rady a ak by ste mi odoslali aj schému pozinkovaných častí a vlastné rady a skúseností...aj sa chcem opýtať či už niekto z vás riešil kontrolku paliva ktorá na tomto modeli nesvieti od výroby chcel by som si to spojazdniť Dík moc
07.01.2012 | 19:43:52 | Jarinko22@centrum.sk | 92.52.43.* Reagovat
Prosba
Dobrý den
Mohu Vás také poprosit o schéma pozinkovaných dílů?Děkuji jikrman.jiri@seznam.cz
18.12.2011 | 21:47:53 | | 80.250.6.* Reagovat
Prosba
mohl bych taky prosím poprosit o schéma pozinkovaných dílů karoserie? Na zadrapka@atlas.cz díky moc a at slouží. Můj civic mám teprve půl roku a naprostá spokojenost
01.07.2011 | 14:12:12 | zappy Reagovat
Doplnění
Tak si svoji recenzi doplním - po dalších skoro dvou letech pořád spokojenost: najeto cca 65 000 km, žádné, opakuji, naprosto žádné závady. V minulém roce jsem namontoval LED světla pro denní svícení, kombinovaná spotřeba klesla na 6,2 l. (jezdím mix - město, okolí, chalupa, meziměsto, trochu dálnice).
Zájemci o schéma pozinku - pište mi na email, daty do diskuse chodím málokdy.
03.05.2010 | 08:29:05 | Rmira Reagovat
RE: Doplnění
Prosim o schema pozinku. Na mail: jt.mail@seznam.cz. Dekuji
23.04.2013 | 15:05:07 | | 62.168.26.* Reagovat
pozinkj
Můžu taky poprosit o schéma, hondu jsem koupil před půl rokem a taky bych ji chtěl trochu podržet.Díky.Jan
26.01.2009 | 12:58:01 | Jan Reagovat
pozink
Je mozne zaslat to schema pozinku na Dik
22.12.2008 | 21:30:55 | mirezin Reagovat