Vložit recenzi
Hyundai Santa Fe
310 000,- Kč
Hyundai Santa Fe
545 000,- Kč
Hyundai Santa Fe
1 434 890,- Kč
Hyundai Santa Fe
84 900,- Kč
Hyundai Santa Fe
599 900,- Kč
Hyundai Santa Fe
769 900,- Kč
Hyundai Santa Fe
519 000,- Kč
Hyundai Santa Fe
578 000,- Kč
Hyundai Santa Fe
79 000,- Kč
Hyundai Santa Fe
52 000,- Kč
Hyundai Santa Fe
1 599 890,- Kč
Hyundai Santa Fe
740 000,- Kč
Hyundai Santa Fe
699 900,- Kč
Hyundai Santa Fe
129 900,- Kč
Hyundai Santa Fe
749 000,- Kč
Hyundai Santa Fe
659 900,- Kč
Hyundai Santa Fe
1 299 900,- Kč
Hyundai Santa Fe
309 999,- Kč
Hyundai Santa Fe
99 999,- Kč
Hyundai Santa Fe
85 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Hyundai Santa Fe
Spolehlivý vůz
Za pár měsíců budou Santovi 3 roky. Najezdili jsme společně tisíce kilometrů k mé naprosté spokojenosti. Dolévám pouze palivo a kapalinu do ostřikovačů. Spotřeba oleje téměř neměřitelná - vydrží od výměny do výměny. 2x jsem měnil žárovky v předních obrysovkách a díky našim silnicím byla na záruku měněna tyčka pravého předního stabilizátoru.
28.02.2010 | 21:47:50 | Luboš Reagovat
zkušenosti
najeto 20.000 km, po 1. výměně oleje. Co mě překvapilo je téměř neměřitelná spotřeba oleje, do výměny (15tkm) jsem nedolil ani kapku (v porovnání s koncernovou O2 2,0 TDI PD která si každých 7500 km řekla o 0,5 l). Spotřeba s automatem na delších trasách (silnice 1. tř) se pohybuje mezi 7,1 - 7,4 l/100 km, což je na 2t vážící vůz velmi slušné. Nejezdím pomalu, ani brzda-plyn. Chce to se naučit jezdit s automatem, dojíždět kolony, semafory, nechávat si odstup od vozu jedoucího v koloně přede mnou.
Jízda s automatem je velmi příjemná, řazení je velmi jemné a bez známek škubání. Sekvenční řazení si umí hlídat otáčky motoru a nepustí vás do červené oblasti - přeřadí na vyšší rychlostní stupeň. Řazení pod plným plynem je dobré zejména při předjížděcích manévrech, kdy auto ani na zlomek vteřiny nestratí zrychlení a jede pořád hezky za plynem.
V záruce vyměněn 1 přední parkovací sensor ( dovýbava od jiného výrobce - pozn.), vyměněny příčníky střešního nosiče (nevracející se zajišťovací mechanizmus) za novější model (2008). S vozem jsem maximálně spokojen, hodně si jej užívám.
06.06.2008 | 12:58:22 | Luboš Reagovat