Vložit recenzi
Mazda 3
85 000,- Kč
Mazda 3
122 222,- Kč
Mazda 3
67 000,- Kč
Mazda 3
268 000,- Kč
Mazda 3
380 000,- Kč
Mazda 3
279 990,- Kč
Mazda 3
279 900,- Kč
Mazda 3
560 000,- Kč
Mazda 3
219 999,- Kč
Mazda 3
319 877,- Kč
Mazda 3
99 999,- Kč
Mazda 3
99 000,- Kč
Mazda 3
79 900,- Kč
Mazda 3
599 000,- Kč
Mazda 3
369 900,- Kč
Mazda 3
59 900,- Kč
Mazda 3
158 000,- Kč
Mazda 3
55 554,- Kč
Mazda 3
49 999,- Kč
Mazda 3
59 990,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Mazda 3
tah 1.6 odspodu?
to si hadam robite srandu..alebo ste nikdy v aute s lepsim motorom nejazdili! Mazdu 3 1.6 benzin mame v rodine a ten motor nevravim, ze je lenivy, ale jednoducho aby tahal je potrebne mat minimalne 3500 otacok inak je to pomerne leniva kraava..odspodu to vobec nieje ziaden tahac. Inak k tomu autu nemam ziadnu vycitku.
08.06.2010 | 18:31:25 | kornel Reagovat
dojmy po 2-letém ježdění
Tento měsíc jsou tomu 2 roky a najeto mám cca 60.000km. Na původním hodnocení bych upravil pouze spotřebu. Kombinovaná je cca 8,3l/100km. Používám často klimatizaci a hodně jezdím po městě, takže asi proto je vyšší než udávaná výrobcem.
Jinak jsem maximálně spokojen. Jezdím bez jakékoli poruchy, olej jsem doplňoval jen jednou na cca 55tis. km. Párkrát mě zachránily brzdy - jsou až "jedovatě" ostré. Jak jsem psal původně, motor je trochu hlučnější při akceleraci a vyšších otáčkách. Vykoupeno je to ale akcelerací a řekl bych, že se motor při 4tis. otáčkách probudí. Pak je pocit z jízdy hodně sportovní. Teda vzhledem ke svě třídě :-)
Zhodnotil bych ty dva roky jedním slovem - je to DRŽÁK...
25.07.2007 | 21:19:17 | ab Reagovat
ako ste spokojny s autom po dlhsej dobe? ak mozete, prosim napiste skusenosti. dakujem
10.04.2007 | 16:23:26 | Misiak Reagovat