Vložit recenzi
Mercedes-Benz C
164 000,- Kč
Mercedes-Benz C
1 149 990,- Kč
Mercedes-Benz C
1 742 400,- Kč
Mercedes-Benz C
269 900,- Kč
Mercedes-Benz C
839 900,- Kč
Mercedes-Benz C
1 299 900,- Kč
Mercedes-Benz C
169 900,- Kč
Mercedes-Benz C
319 000,- Kč
Mercedes-Benz C
279 999,- Kč
Mercedes-Benz C
269 000,- Kč
Mercedes-Benz C
545 000,- Kč
Mercedes-Benz C
419 900,- Kč
Mercedes-Benz C
1 526 400,- Kč
Mercedes-Benz C
139 900,- Kč
Mercedes-Benz C
1 750 000,- Kč
Mercedes-Benz C
1 148 290,- Kč
Mercedes-Benz C
134 000,- Kč
Mercedes-Benz C
349 000,- Kč
Mercedes-Benz C
699 000,- Kč
Mercedes-Benz C
1 441 500,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Mercedes-Benz C
MB C class w203
Mam cecko ,rv 2005.
Neznam lepsi auto.najeto 200 t.ja jsem najel za rok a pul asi 25t a nevim co je to zavada.original zaruc.opravy taky nebyly nejak dramaticky.
Neznam za ty penizy reprezentativnejsi ,pohodlnejsi a milejsi auto nez medu.uz nechci nic jinyho.
Jen jsem mohl zvolit automat.Manual fakt patri do skodovky.
Kdo v medovi jede tak jen kouka a chvali.
Mam po facelift 150kobyl a fakt jede krasne.
doporucuju vsem.
Majlo
18.03.2011 | 16:01:49 | milkinen Reagovat
maco
Mali sme Volvo S80 caste poruchy elektroniky,ale na nete sa daju na to kupit lacne diely.Chcem kupit Mercedes,ale odradza ma kvalita,lebo Mercedes sam priznal za posledne roky hroznu kvalitu a hyundai je na prvych prieckach a tak asi sa rozhodnem pre Elantru,za tie prachy bude novsia a malo kilometrov.Ale ked budem velky tak raz bude MB ale po r.v 2008,09 hadam to uz bude lepsia kvalita
20.01.2009 | 23:30:02 | miso Reagovat
Volvo versus Mercedes
Ahoj, četl jsem tvoji recenzi na mercedes třídy C. Zrovna ted jej hodlám koupit a jako protiúčtem dám právě Volvo S40 TDI 1,9. Koupeno v ČR. Mám tohle auto od r. 2003 a jen na opravách mi už stálo cca 314 000, 2x oprava brzdného systému za 14000, 1x výměna ABS (cena 1800 Euro, ale uznali mi slevu na 900 Euro), 2x výměna spojky a setrvačníku celkem 2x 35 000, nabourání srnky s vystřelením obo předních airbaků, oprava 2x 70 000. Podotýkám, že jsem měl všechny doklady o provedených servisních kontrolách v termínech a všechny doklady o opravách a to vše v autorizovaných servisech. Kromě té ABSky mi neuznali ani ň. Takže Volvo už ani náhodou. Přeji hezký den.
12.11.2008 | 06:27:11 | Thovt Reagovat
Japonci sú pomaličky drahší ako MB? Sa preber a prestaň fetovať, alebo prestaň písať blbosti. Za banálnu opravu Mercedesu, necháš v servise toľko, ako za generálku na japonca.
11.01.2008 | 23:19:23 | Reagovat
Bezporuchove auto neexistuje..A japonci su pomalicky drahsi nez mb alebo bmw.Kazdi hovori, ze je vsetko drahe,ale co je dneska lacne,asi nic, a u aut to plati dvojnasobne.Ja mam MB e-class a ine by som nechcel a ani chciet nebudem,za ten pozitok z jazdy to urcite stoji.
11.01.2008 | 22:59:12 | marko Reagovat
E vs C
Ako tak citam o tych mercedesoch tak to je uplna katastrofa. O E ani stopa vsak ich beha cela kopa. Myslsl som ze mam auto ale figa to uz sa neoplati kupit nic ine iba japonca. V robote ma presviedcaju ze nemec je nemec.
21.12.2006 | 18:22:45 | Faidron Reagovat
Vrať se
Vrať se k Volvu a kup třeba C70 tam je místa habaděj i vzadu....Já ji mám a je to supr kára.
05.08.2006 | 18:05:35 | Reagovat
S volvem to moc nevyhrajes .. u nas jich jezdi asi 20 jako sluzebaky (vsechno mladsi 2 let) a jsou v servisu neustale. Kolega odvazel auto od dealera jako nove a po 7 km uz byl na odtahovce a ceste zpet kvuli chybe elektroniky.
30.03.2006 | 12:07:44 | KFL Reagovat
Charger
Kup Ečko a najdi si pořádný servis někde opravdu blízko, protože ho budeš muset potřebovat. Takový shit, se pokazí už cestou od prodejce. To bude ten důvod, proč tu žádný Ečkař nenapíše recenzi, bo by se musel za to svoje fáro stydět!!!
15.02.2006 | 13:49:32 | Reagovat
Hochu céčkový mercedes je střední třída, takže srovnatelná s oktávkou. Kup třídu E ta je o něčem jiném.
01.09.2004 | 15:34:30 | Petr Reagovat
RE:
C classe s Octavii muže srovnat jen totální debil:D Octavie mu nesahá ani po nárazníky.
30.12.2017 | 10:46:11 | C classe | 88.100.57.* Reagovat
RE:
O co je Octavia horší než C??
30.12.2017 | 15:49:24 | Petr | 178.40.63.* Reagovat
RE:
Tak to nic raději... :D srovnávat Mercedes se Škodovkou ? to je jak srovnávat jablka a hrušky to žádnej soudnej člověk nemůže myslet vážně.
30.12.2017 | 20:10:45 | Nick406 | 78.102.64.* Reagovat
RE:
To srovnání se ti moc nepovedlo,co je potom lepší jablko nebo hruška? Ovoce jako je jablko a hruška mají rozdílné chutě ale říci co je lepší jednoznačně asi nejde.A ani nemusíš být soudný.Samozřejmě se bavím jen o tom ovoci.Soused má asi raději hrušky,pálí z nich destilát...
30.12.2017 | 23:34:53 | | 88.100.179.* Reagovat
RE:
Nevím co na to říct asi raději nic :D věřím že nejste idiot a tohle přísloví jasně chápete.
31.12.2017 | 22:50:36 | Nick406 | 78.102.64.* Reagovat
RE:
I když jsem idiot jablka a hrušky si jednoznačně nepletu .Tam není co srovnávat.
01.01.2018 | 17:23:12 | | 88.100.179.* Reagovat