Recenze Mercedes-Benz Vito 2.2
“Super auto za rozumnou cenu a skvělý pracant.”

Autor recenze: KArlos (23 let) všechny recenze tohoto autora

Rok výroby:2002 Typ motoru:CDI Stav km při koupi:260 000 km Stav km nyní:400 000 km Způsob řazení:manuál Status vozu při koupi:ojetý Jak dlouho auto používáte? 2 roky Palivo: Diesel Průměrná spotřeba: 7,5 l/100 km Vloženo: 28. 12. 2017

Hodnocení inzerátu: 2 Hodnocení recenze

Hodnocení vozidla autorem 8.2

Spolehlivost

10
 

Jízdní vlastnosti

8
 

Komfort

8
 

Provozní náklady

8
 

Náhradní díly

7
 
(1 = neuspokojivá!, 10 = vynikající!)

Informace od autora recenze

Předchozí auto: Renault Clio 1.6 Ford Transit 2,5

Koupili byste další auto tohoto výrobce? ano

Silné stránky

prostor
jízdní vlastnosti
spotřeba
spolehlivost
kvalita zpracování

Slabé stránky

koroze
ASR

Závady a opravy na autě

Kromě výměny olejů, přezouvání pneu, oprav kastle a brzdových destiček se na autě nedělalo absolutně nic. Vlastně mi jednou za jízdy upadl výfuk. ale jinak opravdu nic. Podle mě toto všechno souvisí s běžným servisem a nebylo to nějak extra nákladné.


Hodnocení a zkušenosti s autem

Koupil jsem Vito jako pracovní auto ve verzi 108. Tudíž má jen dvě místa a velký zavazadlový prostor oddělený přepážkou. Máme auto čistě na vercajk a sem tam nějaké výletění. S autem není sebemenší problém. mám poměrně velký nájezd a auto mě nikdy nikde nenechalo. vždy mě nějak dovezlo. Když se člověk povznese nad to, že auto nemá takřka žádnou výbavu( švihadla, manualní vňější zrcátka, chybí klima), tak má opravdu fantastické auto. Měl jsem starého transita s atmosferickou 2.5 a tohle je o třídu jinde. Se stejnou spotřebou jsem výrazně rychlejší. Auto má tah, takže nějaké předjetí není sebemenší problém. Nemám nějak lehkou nohu, ale auto to absolutně nevadí. ROzhodně této koupě nelituji. Díky včasnému servisování je auto bezproblemové. Kromě koroze dveří, kapoty a trochu podvozku, na autě nejsou věk ani kilometry znát. Četl jsem, jak si někdo stěžoval na nedotáčivost na kluzkém povrvhu. Auto je silně nedotáčivé, ale slušný řidič nemá problem si s tím poradit. mám auto na širokých gumách, tudíž drží jako přikované. ovšem nesmí zapršet. to pro mě znamená velkou změnu jízdního stylu. Ale nemyslím si, že by bylo auto nějak nebezpečné. Za mě fantastické auto za rozumnou cenu, když se o něj človek stará, tak mu to rádo vrátí. Ani nespočítám kolikrát si na sebe už vydělalo.

Přečetli jste recenzi, teď ji můžete ohodnotit: Hodnocení inzerátu: 2


Komentáře uživatelů k recenzi Mercedes-Benz Vito

Vložit komentář