Recenze Opel Corsa D
“Spolehlivé auto s výbornými jízdními vlastnostmi”

Autor recenze: MULAH všechny recenze tohoto autora

Rok výroby:2008 Typ motoru:1.2 Stav km při koupi:0 km Stav km nyní:40 000 km Způsob řazení:manuál Status vozu při koupi:nový Jak dlouho auto používáte? 56 měsíců Palivo: Benzín Vloženo: 3. 3. 2012

Hodnocení inzerátu: 6 Hodnocení recenze

Hodnocení vozidla autorem 9.2

Spolehlivost

10
 

Jízdní vlastnosti

9
 

Komfort

8
 

Provozní náklady

10
 

Náhradní díly

9
 
(1 = neuspokojivá!, 10 = vynikající!)

Informace od autora recenze

Koupili byste další auto tohoto výrobce? ano

Silné stránky

Jízdní vlastnosti
malá spotřeba
spolehlivost
Dobrý servis

Slabé stránky

Závady a opravy na autě

Zatím vůbec nic


Hodnocení a zkušenosti s autem

Auto má výborné jízdní vlastnosti se skvěle nastaveným podvozkem který drží auto na silnici jako přibité a jízda na sněhu je doslova potěšením. Motor 59kw by sice mohl být silnější ale pro mé využití bohatě stačí - ježdění do práce a nákupy. Jel jsem i 400 km v kuse a i to se dalo.
Auto jezdí za 6litrů a v zimě si vezme kolem 7,ale jak jsem psal,jezdím s ním do práce 8km. Na delší cestě se i při svižné jízdě nedostanu přes 6.
Vnitřní prostor je bohatě dostačující a i vzadu mají 2 dospělí dostatek místa.
Při koupi auta jsem si připlatil 15ooo a pořídil si ten držák na kola, což je výborná věc. Vytáhnete SPZku a za 3 minutky máte připevněná 2 jízdní kola.
Auto mám bez pár měsícú 4 roky a doteď se neobjevila sebemenší závada a to ani na podvozku který musí trpět našema silnicena.
Spotřební materiál na Carsu se o trošičku levnější než na konkurenční fabii a výrazně levnější než treba na golfa nebo oktávku.
Se servisem mám pouze jedinou zkušenost (ano, nebyl jsem ani na jediné garančce) a to když se manželka opřela o sousedovo mercedesa. V servisu (Karlovarský OPEL) byli příjemný, rychlí a opravu provedli velice kvalitně-kdybych nevěděl kde to bylo nabořený nic bych nepoznal. S cenou kolem 50ooo bych už tak spokojený nebyl,ale hradila to havarijka,tak mi to bylo jedno.
Shrnutí je jednoduché. Zatím liju jen benzín, a měním olej, filtry a dolejvám vodu do ostřikovačů

Přečetli jste recenzi, teď ji můžete ohodnotit: Hodnocení inzerátu: 6


Komentáře uživatelů k recenzi Opel Corsa

Vložit komentář