Recenze Opel Vectra 1.6
“Skvělá volba, šel bych do teho znovu”

Autor recenze: Tuček (40 let),
Olomoucký kraj
všechny recenze tohoto autora

Rok výroby:1997 Typ motoru: Stav km při koupi:49 500 km Stav km nyní:105 000 km Způsob řazení:manuál Status vozu při koupi:ojetý Jak dlouho auto používáte? 6 let Palivo: Benzín Průměrná spotřeba: 7 l/100 km Vloženo: 13. 4. 2012

Hodnocení inzerátu: 1 Hodnocení recenze

Hodnocení vozidla autorem 8.2

Spolehlivost

10
 

Jízdní vlastnosti

9
 

Komfort

9
 

Provozní náklady

7
 

Náhradní díly

6
 
(1 = neuspokojivá!, 10 = vynikající!)

Informace od autora recenze

Koupili byste další auto tohoto výrobce? ano

Silné stránky

bezpečnost
nerezavost
pohodlnost
odhlučenost motoru
solidní kufr

Slabé stránky

větší spotřeba
chybějící mlhovky

Závady a opravy na autě

Zhruba po roce jsme nechali udělat zadní brzdy, byly tam ještě originály, napředku je ještě zatím máme původní. Ale velice doporučuji pokud budete kupovat auto v AAA, tak ať Vám sundají přední mřížku a koukat na rám. My to neudělali a jak jsem měnil mřížku tak jsme zjistili, že auto bylo havarovaný, bohužel pozdě pro nás. Dále přestalo fungovat DO u dveří, mají to tam dobře spočítané co dělat. V loni jsme měnili střední díl výfuku. Jinak na letošní technické nám zjistily vadný stabilizátor. A letos jsme dělali nové rozvody. Celkem normální náklady na starší auto.


Hodnocení a zkušenosti s autem

Jízdní vlastnosti velice dobré, mám tam pneu 185/70, auto sedí nenaklání se v zatáčkách a drží stopu. Kupovali jsme ho kvůli dětem, doporučuji jako rodinné auto, když jsme jeli na dovolenou tak se nám vše vlezlo do kufru (plíny-skládací postýlka-golfáč+normální věci). Velice jsme spokojeni s interiérem, sedačky pohodlné pro delší jízdu, akorát slabší boční vedení.

Přečetli jste recenzi, teď ji můžete ohodnotit: Hodnocení inzerátu: 1


Komentáře uživatelů k recenzi Opel Vectra

Vložit komentář