Vložit recenzi
Peugeot 307
78 900,- Kč
Peugeot 307
49 000,- Kč
Peugeot 307
39 800,- Kč
Peugeot 307
77 900,- Kč
Peugeot 307
29 900,- Kč
Peugeot 307
39 900,- Kč
Peugeot 307
59 900,- Kč
Peugeot 307
66 900,- Kč
Peugeot 307
35 000,- Kč
Peugeot 307
34 900,- Kč
Peugeot 307
35 000,- Kč
Peugeot 307
60 000,- Kč
Peugeot 307
89 999,- Kč
Peugeot 307
99 000,- Kč
Peugeot 307
58 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Peugeot 307
brněnský kraj
Doplňuji zkušenosti z předchozího hodnocení po dalších skoro 2 letech.Tak jako asi vám všem, mně prorezivěl výfuk přední i zadní části.Ale totálně.Navíc v místě spony zadního tlumiče,takže se zadní vyvěsil a výfukové plyny jdou na nádrž.U auta,které má najeto 43.000 km ,v zimě jezdí zřídka, je garážované, je na pováženou.Je to na výbuch.Kdyby to nemělo kufr jako Š 1203,tak už to dávno nemám.Jo,klakson začal sám od sebe fungovat.Jinak těm,co tady píší,naučte se číst.Je mně 52 a ne 42.Kolik aut jsem měl, jsem nepsal kvůli tomu,aby jste mi záviděli,ale kvůli tomu,že s auty mám dlouholeté zkušenosti.Aby se vám líp spalo,tak jsem koupil další a to Porsche 911 Carrera.Škoda,že se nedá přilepit fotka.Ale zůstavejte v klidu,i když je nové, už jsem byl v servisu.Naštěstí to byl jen špatně zasunutý konektor váhy vzduchu.
29.05.2009 | 18:36:11 | milan Reagovat
Peugeot 307 SW
Oj chvapci, ak to tak čítam, nevychádzam z údivu! Jeden má ve 42 letech asi 18té nové auto, druhý zas ví, že všechny francouzi sou k ničemu... a je potřeba se jich rychle zbavit! Jen si myslím, že nelze srovnávat hrušky s jabkama a porovnávat přeba BMV s peugeotem 307 SW, dokonce třeba ani naftu s benzínem u stajného typu auta. Když ale někdo jezdí jako p.... a o auto se nestará, nelze se důsledkům moc divit - auto není televize a mnohdy musí vydržet velmi rozdélné podmínky a způsoby... tak v těch recenzích s rozvahou a nepřehánět. Jinak je to čtení pouze a jen pro obveselení a pro zasmátí. Kolik z vás je automechniků a kolik z vás je těch skutečně dobrých automechaniků, že činíte tak jednoznačný a rezolutní soudy a závěry ? Mnohé z těch recenzí je škoda vůbec číst, protože je to pouze ztráta času...abych nezapomněl - mám 307SW 1,6 benzín 80 kilowat a jezdí bez nejmenších problémů i bez nutnosti často řadit za 7,2 litru (to je mi úplně jedno, jezdím, abych se svez a užil si to - v rámci předpisů (když se nikdo nedívá....)) Takže ten můj Peugeot sedí i v zatáčkách (nejezdím formuli 1), je tichý, s rychlou akcelerací a relativně velmi příznivou spotřebou, pohodlné sedačky a kufr lepší než v Oktávii. Co víc za ty prachy chtít?
21.10.2008 | 15:14:22 | tono Reagovat
Jak tak čtu tak našetřit na nové auto u tebe není problém (18nové auto)
Tak se toho francouze co nejrychlejí zbav, dokud má ještě nějakou cenu. Francouzy nemaj dokonalé auta, pořad jich trápi ta spolehlivost a 307 je tým vyhlašena!
08.11.2007 | 15:35:16 | AUDI-man Reagovat