Vložit recenzi
Renault Scenic
79 990,- Kč
Renault Scenic
65 000,- Kč
Renault Scenic
349 900,- Kč
Renault Scenic
244 000,- Kč
Renault Scenic
29 900,- Kč
Renault Scenic
129 996,- Kč
Renault Scenic
79 000,- Kč
Renault Scenic
96 000,- Kč
Renault Scenic
129 900,- Kč
Renault Scenic
1 085 190,- Kč
Renault Scenic
280 000,- Kč
Renault Scenic
44 990,- Kč
Renault Scenic
74 900,- Kč
Renault Scenic
279 000,- Kč
Renault Scenic
69 000,- Kč
Renault Scenic
239 999,- Kč
Renault Scenic
99 900,- Kč
Renault Scenic
117 777,- Kč
Renault Scenic
143 000,- Kč
Renault Scenic
279 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Renault Scenic
Ta 1,6 16V je asi nejlepší motor co kdy Renault udělal ,výborná spotřebna při výkonu.A dobrý tah na 16 V v otáčkách už od 2 000 ot.Takže nevím co kdo má proti němu.A spotřeba v létě do max.7 litrů i s klimou.Proti jíným co jsem měl zatím nejlepší motor.A to jsem měl i jezdil s min. 15 auty.Proti Octávce je to lepší než brečet nad rozbitou převodovkou.
22.10.2010 | 20:19:37 | Reagovat
RE:
Aj ja mam Scenika rocnik 2000 benzin 1,6 107 koni a som uplne spokojny. Ano, nie je to trhac asfaltu, ale je to rodinne auto a tento ucel plne skvele. Bol som s nim v Tatrach, jazdil som dialnicu 120 - 130 a po najazdeni cca 390 km mi vysla priemerna spotreba 6,3 l na 100 km a to sme boli 4 dospeli a jedno dieta a naladovany plny kufor! Takze maximalna spokojnost. A pre niekoho mozno zvlastna poloha volantu, no mne uplne sedi a jazdu si vychutnavam :-)
07.02.2013 | 22:09:05 | RastoS | 95.105.191.* Reagovat
Scénic
Ja neviem ako vy, ale osobne mám Scénic Dti, posed mi vyhovuje, zadné elektricke okna treba zamknúť kôli deckam pretože nie su na hranie ale na otváranie (bud rád že na ne nedočiahnu), predný airbag netreba vôbec deaktivovať decko má sedieť vzadu. Teraz som sa vratil z dovolenky v BG cca 3300km a spotreba mi vyšla 5,2l/100km ratal som okolo 6,5 (takú mám kombinovanú spotrebu), auto obsadene 4 osobami, kufor tiež nebol prazdný ... Jedine čo mi začína vadiť je že auto sa mi zdá už malé ... Jediné minus pre toto auto. Tie zadné sedačky sa dajú posunúť pomaly o 20cm do predu... Kamarát má Picasso a to v zime nekúri, vzadu je pre cestujúcich menej miesta pre kolena aj hlavu, a kufor je tiež koli zadnej časti o ničom... Treba sa otočiť po aute ktoré je 7 miestne a voziť iba 5 sedačiek (Sharan, Alhambra...)
26.08.2008 | 15:46:52 | Ivan Reagovat
Recenze?
Bohužel musím konstatovat, že popis výše uvedeného automobilu je spíše než recenzí brečením nad rozlitým mlékem. Doporučuji tedy prodat Scénica a koupit Škodu Octavii a nejlépe již v tuningu (ušetří totiž za barevnou clonu), protože to je prostě sen..
26.08.2008 | 14:13:32 | Jozka Reagovat