Vložit recenzi
Škoda Fabia
315 000,- Kč
Škoda Fabia
415 000,- Kč
Škoda Fabia
179 900,- Kč
Škoda Fabia
429 000,- Kč
Škoda Fabia
279 700,- Kč
Škoda Fabia
259 000,- Kč
Škoda Fabia
385 000,- Kč
Škoda Fabia
69 000,- Kč
Škoda Fabia
388 900,- Kč
Škoda Fabia
109 999,- Kč
Škoda Fabia
64 999,- Kč
Škoda Fabia
469 000,- Kč
Škoda Fabia
219 990,- Kč
Škoda Fabia
79 900,- Kč
Škoda Fabia
224 900,- Kč
Škoda Fabia
39 900,- Kč
Škoda Fabia
241 000,- Kč
Škoda Fabia
139 000,- Kč
Škoda Fabia
256 999,- Kč
Škoda Fabia
69 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Škoda Fabia
přitakávám
S tou kontrolkou emisí: znám dva klučiny, co je to trápí taky, ale je to prej protože ty ,,ještě žkodovácký" 1.4ky jsou prej náchylnější na benzín, a jakmile se tato kontrolka rozsvítí, tak už s těží zhasne, každopádně auto jezdí dál..)
27.04.2013 | 18:43:44 | kolemjdoucí | 178.77.230.* Reagovat
Jen tak na okraj. Záznamy v servisce vede mechanik daného servisu, kam dojíždíte, takže jestli Vás to baví nebo ne, není důležité. Stačí tuto servisku předložit a oni Vám vyznačí, co dělali atd. Pokud byste se obtěžoval ji nechat vést, tak Vám uznali i to poškození motoru při přeskočení rozvodů. Byl jsem svědkem toho, kdy uznali po záruční době poškození motoru a nejednalo se o rozvody, byl to autorizák Škodovky v Boskovicích. Samozřejmě podmínkou byla řádně vedená serviska a to i v pozáruční době. Tak už víte, proč a na co je dobrá řádně vyplněná serviska? Jinak ložiska u Fábií opravdu trpí a to včetně stabiku, ale kvalitní vyrdží déle než rok. A co se plynu týče, tak největší problém s ním mají řidiči, kteří slezli z karburátorů a jsou zvyklí si při rozjezdu několikrát "brnknout" po plyně. Ta 1.4 16v je docela v pohodě a pro fábku dostatečný. Dokud Vás řídící jednotka nepošle do nouzového režimu, tak je to jen prkotina. Nevím, kam s tím do servisu jezdíte, ale vyčíst závady a opravit je umí i 16-letý syn od sousedů, co má za sebou rok učňáku na automechanika.
21.07.2011 | 14:49:04 | Radek Hulmihoukolen Reagovat
znovu po roce
U rozvodů, které měly najeto cca 60.000 km povolily zuby řemenu, což vedlo ke škodě za cca 23.000 kč.
21.07.2011 | 12:23:15 | Baafx Reagovat
znovu po 2 letech
Vše co jsem napsal tak platí. Auto již má 140.000. Ložiska měněna postupně všechna a dále již drží. Největší neduh jsou táhla stabilizátoru. Vydrží masimálně rok. Zpoždění plynu je neskutečný opruz. Topení se samo uklidnilo. Na přístrojovce svítí kontrolky, jak se ktetré zrovna zachce. Kolikrát svítí i kontrolka mlhovek, ač jsou vypnuty. GT verze existuje. Vyráběla se v Německu. Je to v podstatě 1.4 16V.
Začaly rezavět 5.té dveře v oblasti světýlek na SPZ. Reklamaci mi neuznali, neb není veden řádný záznam o servisování vozidla. Co má koroze společného s vedením servisní knížky???? V autorizovaném servise jsem přitom 2x do roka, jen mě nebaví vést ty záznamy.
14.09.2010 | 18:39:12 | baafx Reagovat
Holt jsi málo študoval,
je všeobecně známo že tyto první ročníky reagovaly opožděně na sešlápnutí plynu a koupit takové auto mohl jen neznalý blázen.
15.03.2009 | 15:01:19 | Otto Reagovat
Odkdy ma Fabie oznaceni GT ??
15.03.2009 | 14:51:26 | jamieson Reagovat
To je mi recenzička-poruchy: výměna stabilizátoru, svíček-ha ha ha .Že se u Fábek zblázní topení to slyším taky poprvé.A ža mají fábky"oranžovou kontrolku emisí na přístrojce" hm budu to muset prozkoumat.E-Gas-dobá-má zpoždění- to jo.Spojka zabírá normálně ve vyšší poloze.Díky hydraulice.No prostě recenze v pěti větách...
14.11.2007 | 00:10:35 | Tom Reagovat