Vložit recenzi
Škoda Fabia
449 900,- Kč
Škoda Fabia
165 000,- Kč
Škoda Fabia
499 000,- Kč
Škoda Fabia
219 000,- Kč
Škoda Fabia
419 990,- Kč
Škoda Fabia
499 990,- Kč
Škoda Fabia
105 000,- Kč
Škoda Fabia
29 000,- Kč
Škoda Fabia
54 900,- Kč
Škoda Fabia
315 000,- Kč
Škoda Fabia
69 990,- Kč
Škoda Fabia
419 000,- Kč
Škoda Fabia
64 999,- Kč
Škoda Fabia
469 000,- Kč
Škoda Fabia
169 000,- Kč
Škoda Fabia
118 000,- Kč
Škoda Fabia
389 900,- Kč
Škoda Fabia
129 900,- Kč
Škoda Fabia
44 900,- Kč
Škoda Fabia
195 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Škoda Fabia
stejná zkušenost
Mám Fabii 1,4 16V 55kW, 2003, 148.000km. Stejná zkušenost jako autor - nemám snad shnilou kabeláž, ale jinak jedna porucha za druhou, naposledy během 14 dní výměna už druhého zámku ve dveřích, zatékání do auta, tj. fabiová klasika = silikon, kuriozita - prasklý homokinetický kloub, ale ne protočený - prasklý vnější plášť. Píská ventilátor topení na 1. a 2. rychlost. Jinak neustálé rozsvěcení kontrolek motor a EPC - momentálně nejspíš lambda. Při 140.000 vymleté přední ložiska, ale to je asi normální. Vždycky se už těším, že bude klid a za 14 dní přijde další porucha. Aspoň se člověk nenudí.
08.10.2013 | 13:31:18 | pavel | 217.197.144.* Reagovat
Itall
To je jasný.Po pravdě-mi by sme snad ani nový auto nechtěli.Už jenom z toho důvodu,že nemáme garáž,a tady v ulici jsou docela "závistivci" ...
Takže asi na vždy zůstaneme u ojetin.I když -rok výroby 2005 -neni zase tak hrozná ojetina...
05.05.2010 | 17:46:50 | Jirka KOPR Reagovat
Důležité je, jak vypadá nová. Ta naše ojetá by teď celkem asi také fungovala, a kdyby ne, tak je ojetá, to se už tak nebere (přes 140000 km). Když nové a zánovní auto nefunguje, jak má, pak je to pro výrobce moc špatná vizitka
05.05.2010 | 16:28:24 | Itall Reagovat
Itall
Zdarec,záleží,na jakou zrovna natrefíš.Já mám najeto na fábce cca 187000km (kupovali jsme jí při cca 160000km),a zatim jediný,co jsem já měnil,tak baterku,olej,dopňoval a kontroloval jsem klimu,a teď cca měsíc dozadu poprvé přední H7 žárovku.To je zatim všechno.Jo-a svíčky,filtry-to jo.Jinak zatim max.spokojenost.
To fakt záleží,jak se která škodovka povede
05.05.2010 | 16:10:46 | Jirka KOPR Reagovat
Jo, já už bych škodovku také nebral. I když někdo má zas zkušenost dobrou. To ukazuje na nevyrovnanou kvalitu, tak jako i u dalších značek. Asi je obtížné vybrat nějakou dobrou, ale dá se. Teď jezdím s P107, je to sice jen mini, ale za víc než rok a přes 18000 km poruchy neznám, ani žárovku. To je od Fábie I dost velký rozdíl už teď. V kategorii malých aut se teď rozhlížím, co koupit, a zas to nebude škodovka. Např. i Dacia, i když je to lidové auto bez pořádné antikorozní ochrany, je ve srovnání se škodovkou spolehlivé auto. Jinak ani o ní neuvažuji, právě z uvedeného důvodu.
05.05.2010 | 15:03:59 | Itall Reagovat
Stejné auto stejné problémy
Mám stejnou fabii a pravdepodobne stejný problem. Po trech letech znam vsehny znackove i neznackove servisy v okoli. Nekolik zavad rocne, za posledni 3 mesice dokonce asi ctvrta zavada Skodovku uz ani zadarmo
05.05.2010 | 09:40:44 | mik Reagovat
Shnilá kabeláž bývá patrně proto, že se snadno a asi často rozpojí hadička ostřikování zadního skla. Spoj je v motorovém prostoru poblíž řídící jednotky, přímo nad svazkem kabelů. Kabely leží dole na skeletu, který v tom místě tvoří takovou hezkou vaničku, a ta se naplní v zimě nemrznoucí lihovou kapalinou a kabely v ní hezky leží a leží a leží...Než si toho někdo všimne. Když ne, rozloží se izolace a je vymalováno. Někdo si třeba myslí, že mu vzadu zamrzla tryska nebo tak něco a ono to v klidu teče tam, kam nemá :-)
18.05.2009 | 11:20:44 | Itall Reagovat
Tak já měl ve Fabii starou 1,4 a za 90tis km.Jen vadný vstřikovač.Oregoš 2500kč.
19.04.2008 | 11:42:34 | Reagovat
Tak nevím
Vlastním Škoda 135GLXi, rok výroby 11/1993. Mám najeto 67000km. Za celou tu dobu jsem měnil pouze ložiska se simerinkem v zadních kolech. Spotřeba motorového oleje od výměny k výměně žádná. Na STK jezdím osobně, jediná závada byla na levé straně vzadu přidřené prasátko, což jsme hned v opravně rozhýbali. Jsem s autem nadmíru spokojen, zejména pro prostornost (Forman). Znaky koroze žádné. Rád bych si v ceně do 150000,-Kč koupil něco novějšího, Octavii-hatchback-1,4 - 1,8-benzin, nebo Fabii kombi podobného obsahu. Když však pročítám recenze,
počítám s vozem od r.v. 2000, tak zjišťuji, že z hlediska poruchovasti a nákladů na opravy, jsou to asi vozy spíš pro majetné občany. A teď "BABO RAĎ" !!
19.04.2008 | 10:57:11 | Nalim Reagovat
Mám 1,4 16V 74kW Combi taku r.v. 2000 a ve srovnání s Felicií jednoznačně horší dojem, poruchovost podstatně horší.
20.03.2007 | 13:26:01 | Dušan Reagovat