Vložit recenzi
Škoda Fabia
69 000,- Kč
Škoda Fabia
79 800,- Kč
Škoda Fabia
449 900,- Kč
Škoda Fabia
499 000,- Kč
Škoda Fabia
69 900,- Kč
Škoda Fabia
29 000,- Kč
Škoda Fabia
54 900,- Kč
Škoda Fabia
315 000,- Kč
Škoda Fabia
64 999,- Kč
Škoda Fabia
469 000,- Kč
Škoda Fabia
169 000,- Kč
Škoda Fabia
199 000,- Kč
Škoda Fabia
169 900,- Kč
Škoda Fabia
145 000,- Kč
Škoda Fabia
165 000,- Kč
Škoda Fabia
415 000,- Kč
Škoda Fabia
429 000,- Kč
Škoda Fabia
488 000,- Kč
Škoda Fabia
389 900,- Kč
Škoda Fabia
129 900,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Škoda Fabia
AAA
Já jsem si koupil v AAA Octavii v roce 1999 najeto 35000 km jezdím s tím doteďka ,jemom běžné opotřebení 2012 najeto 154898km. Žádně vážné problémy
jenom destičky, ruční brzda Octavia 1.9 TDI
04.12.2012 | 19:26:24 | Octavia | 88.100.154.* Reagovat
fabia
Měl jsem fabii 1.4mpi 44kw sedm let.Koupenou novou a při prodeji najeto cca 110 000km.Jezdila převážně po Praze(90%,nákupy,cesta do práce a na chatu20km od Prahy).Jinak 2x Chorvatsko 2x Italie 3x Slovensko.Jedina závada na servis byla v cca 90 000km lambda sonda 2500kč.Kromě první servisní prohlídky(v záruce) a zmíněné výměně lambda sondy servis neviděla.Olej a filtry jsem si měnil sám.Brzdové destičky a kotouče měnil kamarád v 60 000km....jo a ještě asi 6x měněná žárovka H7.(vždy v pravo,nechápu!).Spotřeba kolem 8 litru město.Dálka s rakví na střeše 6 l.Laciné a spolehlivé auto.......
15.10.2009 | 19:04:09 | tdi Reagovat
to autor
No chlapce :).Ja mam 12-ti lety karu se 110 kW.Vubec neni prohnila,stala tolik co tvoje Fabia(mozna i mene),ale predci ji ve vsem ! Pri normalni jizde ma i porovnatelnou spotrebu..Auto je bez investic, poctivych 170 000 km co neni mnoho.Vybava je zrejme take bohatsi jak ma tvoje Fabia.Takze zas az takova "super volba" to z tve strany nebyla.Cau a drz se.
20.03.2009 | 16:35:44 | jamieson Reagovat
SRY
Ještě bych se chtěl omluvit,nějaký debil tu psal pod mým nickem nějaký krávoviny....že prej sem to koupil v aaa....ha,tam bych si asi něco koupil,a tak najivní jak to tam líčil,může být jedině on...Děkuji
25.10.2007 | 01:02:08 | Hass36D Reagovat
Fabka
No newím,co tady všichni mají s AAA auto??????Já se vůbec nezmiňoval od koho to auto mám....Jen tak pro zajímavost to bylo odkoupeno od prodejce škoda auto....Počet km též souhlasí...(i dle opotřebení dílů)....Zatím nevidím důvod,proč si na auto stěžovat.......Osobně prostě newím,co někteří na fabce mají(Každý má jiný vkus)....Pro mě jako pro studenta je to nejluxus auto,jaký si mohu dovolit,a ne nějakou 12 let starou prohnilou káru,která má sice 100kW,ale zas to žere money jak sviň....kW nejsou pro mě všechno...Každý má hold jiný nároky.....Zdarvím všechny
25.10.2007 | 00:57:37 | Hass36D Reagovat
Mno nevim.S postřehy na Fábku celkem souhlasím.44Kw není tak hrozná jak papírově vypadá.Dokonce mi připadá lepší než 50Kw verze.Ale....chlapče v AAA jsou kur.y jaké svět neviděl.Prodávají šroty za naprosto nekřesťanské peníze.Ale zase znám pár lidí kteří tam koupili a jsou spokojení( jenom namátkou WV Pasat variant 2.5 TDi V6-ten byl opravdu od prvního majitele a dokonce jsou s ním příbuzní i v kontaktu,kilometry jim potvrdil)Takže nevím nevím asi to bude případ od případu.A na reklamní slogany se vykašli.Jágr si tak bude kupovat šrot z AAA???- při tom jeho měsíčním výdělku???Ha ha ha
16.10.2007 | 23:41:19 | Tom Reagovat
z AAA vemou všechno ty keci o polovině nevykoupenej autech nevykoupý akorát to který má problém z VIN ,úvěrm,nebo je ještě nalízovaný nebo se nedohodnou na ceně jinak stav je moc nezajímá jen a jen cena co nejvíc sklepat běžně maj z auta 20-30tícek
16.10.2007 | 19:06:30 | Reagovat
Do AAA se dávají auta kterých se majitel nemůže zbavit v normálnim bazaru a nebo takový auto po ktrym by jses nemohl podívat kupci do očí vím to z vlasní zkušenosti živim se dovozem aut už 10let proto taky anonim
16.10.2007 | 19:02:03 | Reagovat
Kdyby se neproflakl tim chvalozpevem o AAA, bych to sezral. Anebo ses tak blbej?? Jinak pro pobaveni pekne.
16.10.2007 | 12:07:30 | Hanz Reagovat
Stočený tachometr.
Taky jsem se musel zasmát tomu,že v AAA prodávají vozy s nestočeným tachometrem.Sám jsem takhle naletěl a doteď by mne zajímalo kolik to moje auto opravdu má najeto.Na to co jsem tam už všechno musel měnit.
15.10.2007 | 15:00:45 | Ladik Reagovat
Recenze k ničemu, trapné
Vždyť ten chlapec si z Vás střílí. Žádnou Fabii z AAA nemá. Pouze zkouší, kolik lidí se na to chytne.
15.10.2007 | 14:21:14 | James Reagovat
to Hass36D
Ten tvuj pripevek v komentarich u me zpusobil desetiminutovou salvu smichu... jen tak dal. Na takovych naivkach jako jsi ty ojebavaci v AAA vyrostli :-)
15.10.2007 | 13:38:32 | diego Reagovat
A to auto,který kámošovi zabouchalo v motoru,tak podle opotřebování vnitřku motoru mělo minimálně 700 000 KM,a na tachometru 150 000 KM.Lituju každého kdo si koupí auto z AAA.
15.10.2007 | 13:20:05 | Tomik Reagovat
Autor
Ty jsi zase naletěl na ty AAA kecy,na 100% jsou všechny auta stočený to mi věř.Co znám lidi,který si koupili auto z AAA,tak po čase se jim to začalo neuvěřitelně srát.A kámošovi zabouchalo v motoru,a měl auto z AAA.Samozřejmě že mu reklamaci neuznali,a když doma rozebral spodek motoru,tak bylo vidět že se někdo šťoural u kliky,a bylo tam navařený normální ložisko na vymezení vůle.No prostě hrůza.Takže z AAA auta stojí za hovno,a ty jsi zase naletěl,hlavně že máš na tachometru 50 000 KM co.
15.10.2007 | 13:15:55 | Tomik Reagovat
jojo to jsou kozy jako od Ester Ládové
:)
15.10.2007 | 10:45:58 | Roman Reagovat
Tady si zase někdo dělá kozy...
15.10.2007 | 10:32:16 | Radek Reagovat
AAA
je to koupený v AAA, ty kiláky jsou fakt poctivý, ten prodejce by mi určitě nelhal, v AAA prodávají pouze neztočené vozy ve vynikajícím technickém stavu po 1. majiteli. Měl jsem fakt štěstí, s tou Fábii prý jezdil pouze nějaký německý důchodce v neděli na nákupy, takže super. V AAA nakupují i hvězdy, jako Jaromír Jágr a Iveta Bartošová,takže jsem se ničeho nebál.
15.10.2007 | 10:19:01 | Hass36D Reagovat
5let staré auto a 45t km ?
Kupováno v bazaru nebo od známého=ověřeného zdroje ?
15.10.2007 | 08:51:24 | Roman Reagovat