Vložit recenzi
Toyota Land Cruiser
1 549 900,- Kč
Toyota Land Cruiser
1 899 900,- Kč
Toyota Land Cruiser
2 199 000,- Kč
Toyota Land Cruiser
1 500 000,- Kč
Toyota Land Cruiser
1 400 000,- Kč
Toyota Land Cruiser
2 149 900,- Kč
Toyota Land Cruiser
1 399 900,- Kč
Toyota Land Cruiser
249 900,- Kč
Toyota Land Cruiser
1 200 000,- Kč
Toyota Land Cruiser
2 087 250,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Toyota Land Cruiser
maro
no a pan MARO ja sám VŮL!!!!!!!!!!!!
05.08.2009 | 11:23:40 | drahosch Reagovat
umělci
asi musím vnést trochu větru mezi vaše dohady....takže H1 H4 H7 a podobně je označení patice a nejedná se o patice xenonových výbojek pokud 1. ste si nepořídili super mega žárovky modré barvy naplněné"xenonovým plynem" nebo si 2.nenechali namontovat xenonovou HID sadu(sada s výbojkami na paticích pro použití v normálních lampích), která je mimochodem kničemu, protože klasické lampy jsou konstruované na normálné žárovky, které mají určitou svítivost a délku baňky a cokoliv jiné ztrácí smysl, protože taková výbojka má jinou plochu vyzařování světla, takže možná objektivně vy z auta vidíte dobře ale kdybyste seděli v autě naproti vás nadávali baste na toho idi*ta co jede naproti vám se zapnutými dálkovými....paní prostě vyměnila žírovku H4, která má dvě vlákna a používají ji auta s nedělenými lampami jako je LC120 ale třeba i schade 120 :-D a teoreticky to jsou BI...ale BIŽÁROVKA....takže asi tak....
05.08.2009 | 11:20:19 | drahosch Reagovat
ach jaj niektory v tom maju zmetok :D H4 cize mas tam aj dialkove aj stretavacky v jednej ziarovke preto to je BI neee .lamooo
11.12.2008 | 20:58:14 | Reagovat
Tu už zostáva rozum stáť, jak môže niekto o žiarovkách H4, alebo H7 vyhlásiť, že sú to xenóny. BLBCI.
05.09.2007 | 19:57:44 | Petrík Reagovat
LC 120 vs LC100
Treba si kupit LC100 a nebudu ani xenony praskat, ani ziadny iny problem. Mam uz 200tisic KM na 4,2td a absolutne bez problemov! Vrele odporucam
05.09.2007 | 11:32:15 | major Reagovat
Hoši hoši, bi-xenony nejsou ani H4 ani H7, ale většinou D2R, když už tomu tak chcete říkat.
26.03.2007 | 23:44:09 | Tomáš Reagovat
Hoši hoši, bi-xenony nejsou ani H4 ani H7, ale většinou D2R, když už tomu tak chcete říkat.
26.03.2007 | 23:44:09 | Tomáš Reagovat
Nekupuj tu srahoru RAV 4.Je to moskvich russkij
19.01.2007 | 05:52:21 | Reagovat
Ne H7 ale H4 a fakt BI Xenony !!! ZNALČE MIKI !!!!
Jsou tam BI-Xenony H4 a nééé H7 VOLE !!!, a tá pani ví o čem píše je to fakt znalec !!! a klobouk dole !!!!! . H7 má jenom Corolla a H11 nová Rav 4 takže studuj mladíku studuj a nech si poradit od znalce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19.12.2006 | 21:09:02 | maro Reagovat
Super kara
Mel jsem tohle auto sice jenom na vikend, ale muzu rict, ze to je fakt bourak a uz se trepu, az doplatim lesing na soucasne auto, aby si ho mohl koupit. Perfektni ve vsech smerech, proste TOYOTA!
15.11.2006 | 20:51:40 | Marek Reagovat
BIXENON
land cruser 120 má žárovky H7 PROTO PRASKAJ PANI JE ZNALEC M.
15.11.2006 | 17:01:47 | miki Reagovat