Vložit recenzi
Volkswagen Golf
149 999,- Kč
Volkswagen Golf
459 000,- Kč
Volkswagen Golf
649 900,- Kč
Volkswagen Golf
429 000,- Kč
Volkswagen Golf
150 000,- Kč
Volkswagen Golf
379 000,- Kč
Volkswagen Golf
359 000,- Kč
Volkswagen Golf
108 700,- Kč
Volkswagen Golf
282 000,- Kč
Volkswagen Golf
869 000,- Kč
Volkswagen Golf
159 000,- Kč
Volkswagen Golf
408 900,- Kč
Volkswagen Golf
1 290 000,- Kč
Volkswagen Golf
199 999,- Kč
Volkswagen Golf
279 999,- Kč
Volkswagen Golf
819 900,- Kč
Volkswagen Golf
39 999,- Kč
Volkswagen Golf
148 000,- Kč
Volkswagen Golf
230 000,- Kč
Volkswagen Golf
189 900,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Volkswagen Golf
Asi jsi si koupil ojedinělý vadny kus ...
Mam uz 2 roky vw golf mk5 2.0 tfsi ...jsem druhy majitel najeto cca 170 xxx.
interier nevrže nepraská. .. jizda: ano tvrdší, ale to k tomu patři :) jinak mechanicky super ! Doporucuji !!! Lepší nez tuctova rs octavia ....
17.06.2017 | 00:22:52 | Vw golf mk5 | 89.103.149.* Reagovat
Mě by jen zajimalo skamat vzal těch 10l na 100km , ja jezdim za 6 zajimave a to mam taktež 2.0 FSI
11.02.2014 | 22:38:14 | derbby | 93.153.1.* Reagovat
RE:
Tak asi záleží kde s tím jezdí mě by zase zajímalo kde jste vzal že tento motor si vezme v průměru 6 litrů...pokud vím tak 2.0 FSI v případě VW Eos si bral po městě i 11-12 litrů mimo město za 7.
U Octavie to bylo cirka 10-11 tak asi jezdíte někde mimo město za hodně dobrých podmínek.
11.02.2014 | 23:16:41 | | 94.112.170.* Reagovat
Proboha jak to můžete furt kupovat. Kámoš měl pět Golfů a furt se mu to sralo!
19.04.2009 | 20:08:44 | bombardón Reagovat
Škodu 105L jsem měl asi 5 střídavě jako hlavní a vedlejší auto. A taky 135/136 Rapid, celkem 3 ks v průběhu 2 let. Nejezdilo to tak rychle a nemělo to tak tvrdý podvozek, takže vjemy z toho plynoucí nebyly tyk intenzivní. Nelze ale srovnávat nesrovnatelné.
Jinak na zemi jsem oběma nohama; používám starý dobrý a pohodlný vůz, u kterého jsem měl jenoduché zadání: dobře vybavené, pohodlné a nenápadné kombi do Prahy. Pořizovací cena byla přibližně dvakrát vyšší než jedna roční pojistka za zmiňovaného Golfa a jsem s tím vozem zcela spokojen. Ve výbavě má všechno to co Golf, navíc kůži, TZ, stavitelný podvozek, žere míň, je prostornější a nemá víc závad než ten Golf ;-)
To co si subjektivně myslím o Golfu V je, že je to předražené a ne moc kvalitní auto (výkonné a snad i bezpečné - to ano, ale celková kvalita nic moc). Za stejnou cenu se dá pořídit lepší výrobek. V ostatních popiscích tady na stránce se ale snažím držet pouze faktů a nehodnotit.
29.12.2008 | 21:53:54 | michal (autor) Reagovat
No C5 to je volba.
21.12.2008 | 12:25:21 | Reagovat
pryč s tím
Hoď to do Macochy a kup si C5 Když chceš měkké auto
21.12.2008 | 12:22:34 | Paroubek a spol Reagovat
hmmmm
Vás bych nechal jezdit týden ve škodě 120 a viděli byste co je to mořská nemoc.Rozmazlenci..Co by za toto auto kdo dal...Já se svezu starým R19 s novou maskou a je to pro mě fáro...Spadněte trochu na zem..
21.12.2008 | 00:34:06 | Reagovat
...a další rok...
Auto prakticky nejezdilo a víc stálo v garáži. Aktuální stav byl něco přes 40.000 km. Odešly následující věci:
1. šíbr - po otevření nešel zavřít, resp. při zavírání bláznil a vždy se znovu otevřel. Cena opravy mi není známá, autorizovaný servis to měl provizorně opraveno na počkání, na náhradní díl ale pak čekali asi 3 týdny.
2. vodní pumpa. Cena opravy v autorizovaném servisu 26.000.- Kč.
3. Opakovaně záslepky dveří/zámky/kliky. Jakmile to člověk nechá někde pár hodin stát, okamžitě se někdo snaží dostat dovnitř šroubovákem nebo cihlou...
4. Stále degradují prakticky všechny plasty v interiéru.
5. Jendou se auto zbláznilo a nechtělo se nechat odemknout. Vzhledem k tomu, že to bylo v úzké garáži, kde se k tomu nedá pořádně dostat, byla to "radost"...
S autem teď dočasně intenzivněji jezdí bratr, protože mu odešla do věčných Audi A6. Nadává na golfa, že je to klump. A je mu neustále špatně - kvůli krátkému rozvoru a tvrdému/sportovnímu podvozku => mořská nemoc. Při ostřejší jízdě se to projevovalo u více řidičů v naší rodině.
20.12.2008 | 23:53:45 | michal Reagovat
zkušenosti po dalším roce...
Rok se s rokem sešel...
Auto má najeto cca 35.000 km, tzn. 15 tisíc za poslední rok.
Nepotřebovalo žádný servis.
Přestože auto stojí pořád v garáži a ne na sluníčku, všechny tvrdé plasty použité v interiéru degradují a praskají, loupe se hliníková dekorace... (červená sklíčka světýlek dole na dveřích, plast kolem spínače světel, oranžové světýlko pod zapalovačem, resp. 12V zásuvkou, kterou nikdo nepoužil, atd...)
V průměrných cenách posledního roku je třeba počítat s náklady na palivo kolem 4 Kč / 1 km, když se jede hodně šetrně tak kolem 3 Kč / 1 km. Palubnímu počítači nejde věřit spotřebu.
27.08.2007 | 09:32:19 | michal Reagovat