Nejnovější komentáře v diskuzích

RE: Autorovi

Já ho mám koupené jako ojetinu r.v.2011, motor 3válec 1,2., jezdím ve městě za 8-9l/100.

16.12.2025 | 12:56:46 | KAREL | Recenze: Volkswagen Fox 1.2 (2005)

RE: Kvalita VW T5

souhlasim co se tyce t5 mam dve campera a for motiona a to je porad neco.dneska se mi panove roza jizdy rozhodila sbihavost jen tak tak jsem to ukociroval.jedno kolo rovne a druhe cca 25 stupnu odklon.takfe jsem to ve smyku dosoupal 200m na pumpu na fungl zimakach no blil bych.takze nadseni uz je davno pryc a zitra jdu kouknout co by mohlo byt pricina nevi nekdo?

11.11.2025 | 04:19:37 | michalhartl | Recenze: Volkswagen Transporter 2,5 (2006)

Volkswagen eos

Auto ide leb do 3tisc otáček pak už otáčky klesají co to muže dělat

17.06.2024 | 22:09:01 |  | Recenze: Volkswagen Golf 1,4 TSI (2008)

RE: VW Lupo

Klidně se ztrapňuj dál...🦙

06.03.2024 | 08:25:34 | Vašek | Recenze: Volkswagen Lupo (1998)

RE: VW Lupo

Jo tak důchodcům bys malá auta dovolil. Aha, takže to máš ve své hlavince rozdělené podle věkových kategorií. Panečku, ty jsi myslitel. A co kdybys nechal na lidech, ať si jezdí v čem chtějí, pokud tím neobtěžují druhé?

05.03.2024 | 13:35:16 | Vašek Rotschild | Recenze: Volkswagen Lupo (1998)

RE: VW Lupo

Nebo závidící magor, který nechápe, že různí lidé mají různá auta a zrovna pro důchodce je teřeba malý vůz výhodou...

05.03.2024 | 10:16:33 | Vašek | Recenze: Volkswagen Lupo (1998)

RE: VW Lupo

Jo, tak to ti tu přijde brzy psát moudra Vašek z paneláku, co má pocit, že je Rotschild, protože si na dluh pořídil SUV.

05.03.2024 | 09:15:00 | Vašek Rotschild  | Recenze: Volkswagen Lupo (1998)

VW Lupo

Mám taky Lupo 1,0 a jsem s ním moc spokojený.Jsem už v důchodu a na mé ježdění po nákupech paráda.Ale i do jižních Čech s ním občas zajedu.Je to prostě nenáročné autíčko mám ho už 6 let a jediná porucha - zarezlé hridelky stěračů 😀

04.03.2024 | 16:13:36 | Jaroslav  | Recenze: Volkswagen Lupo (1998)

Oprava dotazu

Opravuji dotaz na benzín:bylo myšleno benzín E10

29.01.2024 | 20:42:49 | Jaroslav  | Recenze: Volkswagen Lupo benzin 1.0 37kw (1998)

Benzín 85 10

Prosím, dá se tento benzín použít do VW Lupo 1.0 r.v.1998?

29.01.2024 | 18:16:30 | Jaroslav | Recenze: Volkswagen Lupo benzin 1.0 37kw (1998)