Vložit recenzi
9)
2)
9)
1)
167)
51)
5)
16)
1)
hodnoceno: 8x
autor:
Honza
15 komentářů
doplněno:
hodnocení vozu autorem:
8,6
hodnoceno: 7x
autor:
Tom Saver
0 komentářů
vloženo:
hodnocení vozu autorem:
8,6
hodnoceno: 12x
autor:
Carlos
0 komentářů
doplněno:
hodnocení vozu autorem:
8,8
hodnoceno: 8x
autor:
Gim
0 komentářů
vloženo:
hodnocení vozu autorem:
8,0
hodnoceno: 5x
autor:
Michaela
1 komentář
vloženo:
hodnocení vozu autorem:
5,8
hodnoceno: 17x
autor:
Treborg
0 komentářů
vloženo:
hodnocení vozu autorem:
9,8
Nejnovější komentáře v diskuzích
RE: Autorovi
Já ho mám koupené jako ojetinu r.v.2011, motor 3válec 1,2., jezdím ve městě za 8-9l/100.
16.12.2025 | 12:56:46 | KAREL | Recenze: Volkswagen Fox 1.2 (2005)
RE: Kvalita VW T5
souhlasim co se tyce t5 mam dve campera a for motiona a to je porad neco.dneska se mi panove roza jizdy rozhodila sbihavost jen tak tak jsem to ukociroval.jedno kolo rovne a druhe cca 25 stupnu odklon.takfe jsem to ve smyku dosoupal 200m na pumpu na fungl zimakach no blil bych.takze nadseni uz je davno pryc a zitra jdu kouknout co by mohlo byt pricina nevi nekdo?
11.11.2025 | 04:19:37 | michalhartl | Recenze: Volkswagen Transporter 2,5 (2006)
Volkswagen eos
Auto ide leb do 3tisc otáček pak už otáčky klesají co to muže dělat
17.06.2024 | 22:09:01 | | Recenze: Volkswagen Golf 1,4 TSI (2008)
RE: VW Lupo
Klidně se ztrapňuj dál...🦙
06.03.2024 | 08:25:34 | Vašek | Recenze: Volkswagen Lupo (1998)
RE: VW Lupo
Jo tak důchodcům bys malá auta dovolil. Aha, takže to máš ve své hlavince rozdělené podle věkových kategorií. Panečku, ty jsi myslitel. A co kdybys nechal na lidech, ať si jezdí v čem chtějí, pokud tím neobtěžují druhé?
05.03.2024 | 13:35:16 | Vašek Rotschild | Recenze: Volkswagen Lupo (1998)
RE: VW Lupo
Nebo závidící magor, který nechápe, že různí lidé mají různá auta a zrovna pro důchodce je teřeba malý vůz výhodou...
05.03.2024 | 10:16:33 | Vašek | Recenze: Volkswagen Lupo (1998)
RE: VW Lupo
Jo, tak to ti tu přijde brzy psát moudra Vašek z paneláku, co má pocit, že je Rotschild, protože si na dluh pořídil SUV.
05.03.2024 | 09:15:00 | Vašek Rotschild | Recenze: Volkswagen Lupo (1998)
VW Lupo
Mám taky Lupo 1,0 a jsem s ním moc spokojený.Jsem už v důchodu a na mé ježdění po nákupech paráda.Ale i do jižních Čech s ním občas zajedu.Je to prostě nenáročné autíčko mám ho už 6 let a jediná porucha - zarezlé hridelky stěračů 😀
04.03.2024 | 16:13:36 | Jaroslav | Recenze: Volkswagen Lupo (1998)
Oprava dotazu
Opravuji dotaz na benzín:bylo myšleno benzín E10
29.01.2024 | 20:42:49 | Jaroslav | Recenze: Volkswagen Lupo benzin 1.0 37kw (1998)
Benzín 85 10
Prosím, dá se tento benzín použít do VW Lupo 1.0 r.v.1998?
29.01.2024 | 18:16:30 | Jaroslav | Recenze: Volkswagen Lupo benzin 1.0 37kw (1998)