Vložit recenzi
Volkswagen Golf
279 000,- Kč
Volkswagen Golf
1 275 000,- Kč
Volkswagen Golf
469 990,- Kč
Volkswagen Golf
620 000,- Kč
Volkswagen Golf
429 000,- Kč
Volkswagen Golf
359 000,- Kč
Volkswagen Golf
459 000,- Kč
Volkswagen Golf
230 000,- Kč
Volkswagen Golf
159 000,- Kč
Volkswagen Golf
204 900,- Kč
Volkswagen Golf
150 000,- Kč
Volkswagen Golf
198 000,- Kč
Volkswagen Golf
249 000,- Kč
Volkswagen Golf
194 997,- Kč
Volkswagen Golf
149 999,- Kč
Volkswagen Golf
39 999,- Kč
Volkswagen Golf
639 000,- Kč
Volkswagen Golf
69 000,- Kč
Volkswagen Golf
793 900,- Kč
Volkswagen Golf
236 900,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Volkswagen Golf
spotřeba
mám temer stejny golf,stejny motor vybavu,rok v,najeto 120tis... na dalnici s tim umim 6.0l/100km(ale jedu max 110,jinak to neumerne roste spotreva potom),na okreskách taky 6.0,nekdy se povede 5.8l,ale ve meste to je des,7,5-11,podle vzdalenosti co se jede a jak casto se zastavuje. Zaklad dobry spotreby je nehonit to moc do otacek nad 2000,a co nejdriv hodit pětku a max. ji vyuzivat
24.03.2008 | 22:02:51 | petr Reagovat
Hodnocení
No pokud vlastníš verzi Higline tak se nedivím že jsi z toho krapet na větvi. U VW si nechají každou blbůstku nad standardní výbavu zaplatit takže to není auto pro každýho a kdo ho prostě chce tak se musí spokojit např. se švihadlama místo el. stahování apod. a těchhle kousků je nejvíc.
18.01.2008 | 21:43:36 | sven Reagovat
ty chytráci
No jo,to jsou chytré řeči jedince. Jo tady někdo zapomína, co řidič to jiný styl jízdy. A ještě něco, když to honíš po dálnicích, tak to žere jak ve měste.
29.09.2007 | 18:53:12 | Pepíno Reagovat
to Honza
Prosimtě jakou má spojitost abs se spotřebou? ty vodíš leda rohlíky z krámu.
03.05.2007 | 18:02:54 | Reagovat
mno tak ty vozíš auta zněmecka a žere ti to 8 a on říka že mu to žere 7 tak máte každej jinou velikost nohy no.
03.05.2007 | 17:13:39 | roubik Reagovat
spotřeba?
To je nesmysl ta spotřeba, 6,9?? Prosím tě, to je spotřeba leda na dálnici a to ještě v noci a s abs. lehkou nohou, jinak pokud jedeš jen po městě, pod 8l se nevlezeš, moc dobře to víš. PS: vozím auta z německa, měl jsem pět takových golfů. Pruměrná je 7,8.
10.03.2007 | 19:53:36 | Honza Reagovat